Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mungobabocska, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Biofreeze krém hatóanyaga szinte azonnal kifejti fájdalomcsillapító hatását. Elsősorban izom és ízületi, valamint reumatikus mély-fájdalmak csillapítására ajánlott.

A Biofreeze fájdalomcsillapító hatása

Azok számára hasznos ez a fájdalomcsillapító gél, akik hátfájástól, izomgyulladástól, ízületi fájdalmaktól szenvednek. A Biofreeze krém segít enyhíteni a sportsérüléseken, a fáradt, lestrapált, túlhajszolt izmokon és ízületeken.

Akik kipróbálták a fájdalomcsillapító készítményt, kivétel nélkül hihetetlennek találták az eredményt, fájdalmaik megszűntek. A sérült, fájó testrészre felkenve azonnali hűsítő érzést és fájdalomcsillapító hatást fejt ki perceken belül. A Biofreeze készítmény ILEX gyógynövény kivonatottartalmaz, amely Dél – Amerikában honos cserjéből származik.

rambouillon

2018. május 11.

Azt kapod amit ígér. Gyakorlatilag azonnal "lejegeli", megszünteti a fájdalmat, helyette csak kellemes hűs érzet marad. Jelenleg talpfájdalomra használom. Aktív hatása nálam olyan átlag 3-4 órát tart, de még utána is is sok idő mire igazán visszatérne a fájdalom. Mivel a talpfájdalom leginkább reggel jelentkezik, ezért igazából nekem most napi egyszeri használat elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

SzandrASD

2018. január 14.

Nagyon sok futó eseményen veszek részt. Legutóbb nem volt elég időm felkészülni a félmaratonra így is jó idővel lefutottam, viszont a bal térdemet vagy meghúztam vay túlterheltem. Mivel minden futásunk alkalmával kapunk a csomagjainkban Biofreez termékmintát így most ki is próbáltam. Bekenés után rá pár perccel nagyon kellemesen hűsít, szuperül csillapítja a fájdalmat és számomra nagy plusz, hogy nincs kellemetlen, erős illata. Mindenkinek bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

vivienlovesit

2016. december 18.

Az eddigi legjobb fájdalomcsillapító krém, amit valaha használtam! ♡ Sok, ehhez hasonló készítmény ígéri a gyulladáscsökkentő hatást is, de nálam mind csődöt mondott. Aztán jött Biofreeze! :) A sok úszóedzés miatt elkezdett tönkremenni a vállam, egy éve szenvedem rotátorköpeny gyulladástól. Ha nem is 100%-ban (nyilván), de ez a termék egy ideig-óráig TÉNYLEG hat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

reggi64

Korcsoport: >54
2016. december 1.

Fejfájásra is kiváló,vigyázva hogy a mentolt ne dörzsöljük be a szembe,mindkét vállamat bedörzsölöm vele,nyakamat végig,kétoldalt a halántékomat és homlokom közepét (harmadik szem) kb.10 perc és csökken a fájdalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kozmetikai szinezék Acid sárga

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.