Biotaniqe

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2019. június 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fiatalság elixírje, amely leküzdi az idő múlásának jeleit.

• Csökkenti a meglévő ráncokat, meggátolja újak kialakulását.
  • Növeli a bőr rugalmasságát. Visszaadja a fényét és ragyogását.
  • Intenzíven hidratál. Láthatóan kisimít.
  • Támogatja a természetes regeneráló folyamatokat.

sztinke

2018. szeptember 27.

Még télen vettem, mikor a másik szérumom elfogyott, mert a hűvös időben eléggé ki tud száradni a bőröm, különösen az orcákon, úgyhogy elkél egy kis plusz a hidratálókrémmel kombinálva. Ennek az ára is elég baráti, gazdaságosan használható (kb. 7 hónapra elég volt nekem), nincs túl erős illata és egyáltalán nem irritál. (A bőröm vízhiányos, kombinált, tágpórusú és érzékeny.)
Nagyon könnyű, folyékony állagú cucc, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, akár önmagában, akár krémmel használtam. Többnyire éjszakára kentem, de nappalra sem nehéz vagy zavaró (csak ilyenkor kihagytam a zsírosodó T-vonalam).
Nyáron is volt, hogy használtam, akkor sem okozott problémát. Nem zsírosít, megfelelően puhít és ápol, kicsit talán ki is simítja a bőrt. Nem mondom, hogy csodaszer, de szívesen nyúltam érte a hűvösebb és a melegebb napokon is, úgyhogy szerintem újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Trehalose, Biosaccharide Gum-1, Dimethiconol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.