Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollippi, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

8 színű, csillámos szemhéjpúder.

lollippi

2013. október 15.

Én nagyon szeretem. Véletlenül bukkantam rá egy egyeurós boltban, és már két éve használom, nem rendszeresen. Gyakorlatilag minden árnyalatot próbáltam már, a fehér tetszett a legkevésbé, mert inkább csillám, mint szín hatását kelti, amit nem szeretek, viszont a többi színbe beleszerettem. Erős színt ad már egy finom kis mártogatás után is, ezért, aki nem szereti az erős színeket (ahogy én), érdemes előtte lehúzni egyszer mondjuk a kézfejen, és máris mehet a szemhéjra. Egyenletesen fed, én legtöbbször csak a felső vízvonalnál húzok vele egy csíkot. Viszont könnyen pereg-kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 15.

Hidratálók: Lanolin