Boucheron

Ár:   9690-13 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   9690-13 090 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Keleties-virágos illattípus (keserűnarancs, bazsalikom, tubarózsa, jázmin, ylang-ylang, gyöngyvirág, muskátli, nárcisz, szantálfa, vanília, pézsma, borostyán, benzoin, okamoss, tonkabab).

x

2021. november 22.

Gyönyörű, elegáns, kifinomult illat, nagyon baráti áron. A Jaipur Homme után sokáig úgy voltam vele, hogy a ház legnagyobb remeke megvan, nem kell több, de végül hosszas huzavona után megrendeltem egy EDT tesztert, és sokkal gyönyörűségesebb, mint azt a leírások és illatjegyek alapján képzeltem volna, pedig eleve nekem tetsző illatra számítottam. Valóban érződik rajta, hogy olyan kor gyermeke, amikor még nem sajnálták a kreatív munkát és a minőségi összetevőket. Komplex, ahogyan csak a klasszikus illatok komplexek, erőltetés nélkül kifinomult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Dottir

2020. szeptember 30.

Nosztalgiaparfüm a javából, wannabe nyanyáknak kincs, a többieknek talán élvezhetetlen. A klasszikus Chanel No 5-tel, a Miss Dior-ral és talán még az Arpege-zsel tenném egy polcra, a kiváltott érzületet és a hordozott illatkorszellemet illetően, pedig náluk bőven fiatalabb (1988-as). Ámulatba ejtő az alkotóelemek bősége és sokfélesége, ennek köszönhetően az illat is sokoldalú: fűszeres és meleg, púderes és hűvös, virágos és fás, még talán kissé füstös is, és mindenképpen keleties. A citrusos-zöld kezdésbe hamar beleüti az orrát a pacsuli és a büdöske, és az elején édessé, húzóssá teszi az illatot, ez az első erőpróba. Előbújnak a tubarózsa, gyöngyvirág, jázmin, ylang (mind kivehető!), és egészen megkönnyebbülünk, hát jó, csak a szokásos múltidéző virágtengerrel van dolgunk. A célegyenesbe fordulva jön a cibet-emelkedő: na ez kemény menet benne, a fiam szerint "kakkantásszagú". Egy darabig határozottan van benne valami, de ha tűrünk neki, szépen eldiszpergál a távolba, és az illat végül bőrön fűszeres-meleg, ruhán inkább púderes (íriszgyökér), hűvös fátyollá szelídül. Nagyvonalú, mégis mértéktartó illat, a jólét és elegancia levegőjének hordozója. Persze hogy mindig kell belőle is.
(Az EdP-ről írtam, az EdT-t nem ismerem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

(Az EdP-ről írtam, az EdT-t nem ismerem.)

bbrilona

2017. augusztus 7.

Ez az én "alkalmi" parfümöm. Igazi bulizós, egzotikus illat. Újra és újra megveszem. Érdekes, hogy a korábbi üvegek tartalma tartósabb volt, mint az újaké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Hát ez aztán régi parfüm, amit évekkel korábban használtam, csodás a formatervezés és az is, amit az üveg rejt, emlékeim szerint. Vajon még kapható? Máris utánanézek, és újból illatolom, ha még lehetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

erika830104

2016. augusztus 22.

Szàmomra régre visszavezethető eme illat!
Közel 16 évvel ezelőtt ismerkedtem meg vele,mikor Èdesapám felesége ezt kapta akkoriban karácsonyra Aputól ☺😊
Akkor màr megfogott az illatfelhő amit maga után húzott a levegőben,de akkoriban még az Impulse spice girls és naf naf spray-ek vonzottak nagyon 😂 mai napig nem szégyenlem,mert akkor ez a két dezodor volt a tiniknek a legminőségibb illat,na vissza erre a csodàra!
Most krisztusi korban azt èrzem Akarom,Kell!!!
Ez a csodás elegancia,a bazsalikomos tubarózsája(engem levesz a làbamról bazsalikom+tubarózsa,lásd; Givenchy Eaudemoiselle 💜
Úgyhogy megfogadtam beszerzem őt,mert kell egy illat az igazàn különleges alkalmakra is amivel megtisztelem ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Szàmomra régre visszavezethető eme illat!
Most krisztusi korban azt èrzem Akarom,Kell!!!

moncsi29

2012. május 20.

Anyukám sokáig ilyet használt.Klasszikus,elegáns illat.
Szerettem elcsenni,és magamra fújni,büszke voltam a "felnőtt illatomra"
Jó szó rá a "folyékony elegancia".Most felnőtt fejjel már nem fujkodnám magamra,nekem kicsit erős.De még eljöhet az az idő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

Anyukám sokáig ilyet használt.Klasszikus,elegáns illat.
Szerettem elcsenni,és magamra fújni,büszke voltam a "felnőtt illatomra"

Erzsi73

2011. június 29.

Egy nagyon régi (1989) de szerintem örök illat ami nem megy ki a divatból mert ez maga a " folyékony elegancia".Ahogy a Chanel 5-öt úgy ezt is csak alkalmakra használom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)