Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.ery, Módosítva: 2012. május 8.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb

Szemölcs elleni krém.

Jeanette

2019. április 28.

Körülbelül 10 évvel ezelőtt talpon lévő szemölcsökkel mentem el a bőrgyógyászhoz, lefagyasztotta és azt javasolta ezzel kenjem be fagyasztás után, és 1-2 napon belül kifordul a szemölcs és seb lesz a helyén. Sajnos a talpon lévő szemölcsöknél semmit nem ért. A "hólyag" szerű szemölcsöknél viszont bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Vala111

2018. november 20.

Illóolajokat tartalmaz ezért csak este használtam.
Először csak pár napig, és csodálkoztam hogy nem hat. Legközelebb már kitartóbb voltam, minden este kentem, és mikor felpuhult reszeltem egy kicsit (kb 3 naponta), tovább kentem, megint reszeltem, és 2 hét múlva azt vettem észre hogy már nincs szemölcs. Véletlenül viszont belereszeltem a szemölcsöt ellátó érbe (az a kis fekete pötty középen), de hamar begyógyult (+ 1 hét), és most már azt se tudnám megmondani hogy pontosan hol volt, mert azóta se nőtt vissza.
Ára: Inkább azt bánom, hogy nem vettem meg előbb.
Valószínű szerencsém is volt, mert ugy tudom, hogy a talpon lévőt nehezebb eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Illóolajokat tartalmaz ezért csak este használtam.
Ára: Inkább azt bánom, hogy nem vettem meg előbb.

Svetlana

2017. november 30.

Nekem talpi szemölcsre használt, de! hónapokig kellett kenni, naponta sokszor! 1-2-3 nap nem elég! Aki türelmetlen, menjen sebészhez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

greencat

2017. október 16.

Természetes összetevőkből álló, hatékony termék, nagyon ajánlom! Mivel természetes összetevőkből áll, ezért nem néhány nap alatt fejti ki hatását!
Nem vegyi anyagokból álló és mesterséges illatosítókkal telenyomott termék, hanem a gyógynövények illata érezhető, de szerintem ez abszolút nem kellemetlen.
Kitartó és rendszeres használat mellett hatásos termék, mindez mellék hatások nélkül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

flaghunter

2016. augusztus 28.

Csak megerősíteni tudom, amit mások is írtak: drága és nem használt. Több napon keresztül, napi 3x kentem és semmi változás nem történt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

artiny

2016. július 15.

nekem sem hasznalt sajnos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

nekem sem hasznalt sajnos

Gikagika

2015. szeptember 8.

Sajnos egyáltalán nem használt. Nagyon erős, büdös illata van, valószínű a sok gyógynövény miatt. Így viszont nem egyszerű használni pl. munkahelyen és szállítani is becsomagolva kell, hogy a táskád ne legyen ilyen illatú. Ettől függetlenül hiába használtam rendszeresen, semmi változás nem történt, de még egy kicsi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Hidratálók: Urea

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Lásd denaturált alkohol.