Egyéb

Ár:   $4   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Verena, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   $4
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló maszk, amely gyengéden hámlasztja az elhajt bőrsejteket az ajkakról, amíg alszunk. Erős hidratáló és tápláló hatású, védőréteget képez az ajkakon.

Elérhető bogyósgyümölcs (rózsaszín) és lime (zöld) változatokban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Detti

2021. július 5.

Laneige lip maskot szerettem volna venni, de valahogy félrement a netes rendelésem és amikor megérkezett a csomag akkor láttam, hogy nem rá vágytam. :D Mivel nagyon szuper kis termék, így egyáltalán nem bántam meg, hogy véletlenül ezt rendeltem meg. Én nagyon szeretem az állagát és az illatát és valóban nagyon jól hidratál. Mivel nem használom minden este, így jó ideje megvan és örömmel olvastam az előző véleményt, hogy a közelben újra is tudom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

hjuditcrema

2021. május 19.

Újonnan nyílt koreai termékeket forgalmazó Bp-i boltban vettem (Múzeum körúton).
Laneige terméket akartam venni, de ez is tökéletesen teszi a dolgát, az ár töredékéért. Önállóan akár szájfénynek is szuper, és valóban jól ápol.

Update: kb 5 hónapig kitartott ez a mennyiség

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 19.

Update: kb 5 hónapig kitartott ez a mennyiség

candy28

2019. április 18.

Nagyon jó kis maszk, teszi a dolgát. Nagyon kicsi csomagban van, de teli van a tégely termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.