Egyéb

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagynori, Módosítva: 2015. március 23.

Egy súlytalan porpúder alapozó, egyedileg kevert, így pontosan illik a bőr tónusához. Simább és fiatalosabb arcbőrt ad. Egyenletes, természetes és hibátlan végeredményt ad

CandyCurses

2018. június 28.

Nagyon jó. Jól illeszkedik az összes alapozómhoz, BB krémemhez. Kryolan-os ecsettel viszem fel, az ilyen hozzácsomagoltakat nem szeretem, nem számítom bele a termékbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Pöti

2015. július 30.

Epernetről rendeltem, mert nagyon nagyon akciós volt. A legvilágosabb árnyalatot vettem (Classic Ivory). Nem ismerem ezt a márkát, de úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Ma hozta a postás. Már volt rajtam smink, de egy vékony réteg púder rajtam mindig elfér. Az első csalódás a hozzá adott ecset. Már a kukában van, mert már a dobozában darabjaira hullott. Második csalódás a puffni. Nem is értem, hogy milyen gondolatai lehetnek annak, aki a doboz méretétől jóval kisebb puffnit tesz a dobozba. A színe az én bőrömhöz tökéletes. Az illata finom, tipikus régi púderillat, amit szaglászni szeretek, magamra kenni annyira már nem. Sajnálom a termékben a parabeneket is, bár nem vagyok összetevő troll, ebben a termékben viszont kicsit túltolták.. :( Délben tettem fel a bőrömre, kicsit felkapta a nedvességet (vagy zsírt) az arcomról, picit összeállt, de lehet, hogy csak sokat tettem fel belőle. Majd még próbálgatom. Plusz pont a hatalmas adag, kb. egy életre elég.

Update: reggel fél hét, felöltözve (természetesen sötét színű ruhában), teljes sminkben, már csak a rögzítés hiányzott a végére. Én a porpúdereket úgy adagolom, hogy ráfordítom a kupakra, megütögetem és a kupakból veszem fel az ecsettel. Ez is szokás szerint így történt, egy ütés, majd még egy. És ez a drága elhagyta a az adagolóbetétet, a 45 grammból kb. 15 a mosdóban és 15 a ruhámon landolt. Így azért elég hamar el tud fogyni a tetemes adag.. :D Kínomban csak nevetni tudtam.. A csomagolás sajnos tényleg gyatrára sikerült. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Hidratálók: Lanolin

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.