Chupa Chups

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

fiorentina914

2013. augusztus 18.

Nagyon különleges, fűszeres illat. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Nagyon különleges, fűszeres illat. Én nagyon szerettem.

Pampilla

2013. február 18.

Egy másik változata volt meg,már nem is emlékszem a fantázianevére,de még a színére sem,csak arra hogy nagyon elhanyagolható illat volt,fel sem tudnám idézni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

sissy93

2012. augusztus 14.

A narancsárga változatát szagoltam meg ma az üzletben de sajnos nem jött be.
Kesernyés illata volt, én pedig az édeseket szeretem. Kár érte, fél áron volt, mindössze 2,20 euro. Ha tetszett volna az illata, tuti megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

A narancsárga változatát szagoltam meg ma az üzletben de sajnos nem jött be.

marika000

2012. március 25.

Az illata nekem nagyon bejön, már többször is vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Az illata nekem nagyon bejön, már többször is vásároltam.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.