Egyéb

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 18.

Kiszerelés:   11,2 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus, csillámos, színes és textúrált változatokban kapható, akár egy rétegben is fedő nem toxikus, CF körömlakk.

Vegán

KERESEM💓Cirque Colors Nail Polish
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mariann33
Állapot: Új,alig használt.., Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
Ár: Leírásban , Eladó: mariann33
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó 630ft

mariann33

2020. május 26.

Kb.egy éve ismertem meg ezt a lakkmárkát,találtam egy színt(Tourmalin)aminek nemtudtam ellenállni.
Azóta más színek is vannak,és az első thermo lakkom is tőlük van.
A holos színeit kissé nehézkes eltávolítani,azért küzdeni nem kell,de jobb féle lemosó szükséges.
A színei kárpótolnak cserébe:)
Thermo lakkot régóta szerettem volna,de kimondottan csak valami szolíd színt,ami hidegben sem túl sötét vagy túl feltűnö,a lehető legjobb választás volt erre a La vie en rose árnyalat,ami melegben olyan világos rózsaszín hogy szinte fehér,hidegben pedig egészen liláig váltja a színét.Száradás után matt lesz,de fedölakkal csodás fénye marad.
Kár hogy az ilyen különleges és jó minősègű lakkokból,sokszor csak a lehetetlen színek elérhetők itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Azóta más színek is vannak,és az első thermo lakkom is tőlük van.
A színei kárpótolnak cserébe:)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 47005

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szintetikus színező anyag. (Lila)