Egyéb

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsekable, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Összetevők: Ethyl Alcohol,  Triclosan,  O-Fenilfenol,  Propylene Glycol,  Alcohol,  Kationaktív Tenzid,  Mosóaktív Tenzid,  Illat,  Színezőanyag,  Bőrápoló Adalék,  Víz

Fannii15

2019. február 2.

Körmös szakmában használjuk, nagyon jól fertőtlenít, oldja a szennyeződéseket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Körmös szakmában használjuk, nagyon jól fertőtlenít, oldja a szennyeződéseket

Conina

2015. január 1.

Vigyázni kell vele, tényleg csak indokolt esetben szabad használni szerintem. Pl. simán szappan helyett én nem ajánlom. Beteg macskát gondoztam, karanténoznom kellett és a kezemet nem csak mosni, hanem gondosan fertőtleníteni, hogy az egészségesekre nehogy valamit átvigyek, ezért vettük meg ezt. A dolgát elvégezte, de egy, másfél hét után a bőröm iszonyatosan húzódott, száraz lett, foltokban pedig érdes, szinte ekcémás foltok... Ezen semmi sem segített, mindegy mivel milyen gyakran krémeztem. Igaz, én nagyon gyakran használtam, akár 15-20 alkalommal is egy nap! De azért durva, hogy gyógyszertári nagyon zsíros, gazdag mogyoróolajos stb. krém sem segített semmit ellene. Azt hittem tönkre ment végképp a kezem, de miután a használatával felhagyhattam szerintem max. két hét alatt rendbejött szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

strawberry92

2013. április 1.

Itthonra vettem amikor kiskutyát fogadtunk be, mivel gyakran kellett utána takarítani és férges volt. Miután kutyáztam mindig ezzel mostam kezet (naponta rengetegszer) és szörnyen kikészítette a kezemet. Vörös volt a bőröm, égett, hámlott, vérzett. Nyilván nem azzal a céllal készítették, hogy naponta 20x kezet mossunk vele, de azért szerintem durva, hogy olyan bőrszárazságot okoz, hogy még napi többszöri krémezés mellett sem javul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

quinnie0715

2013. április 1.

Itthon mindig van, macskaalom-ügyek után, illetve főzés előtt mindig használom alkalomszerűen. Nekem jó tapasztalatom van vele. Szárít valóban, de a tisztító hatás miatt megéri, elégedett vagyok vele így nem folyamatos használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

EniNails

2012. május 15.

A rendeltetésének teljesen megfelel, tisztít, fertőtlenít. Kéz-és körömápolás, műköröm készítés első lépése. Tény, hogy szárít, de krémezéssel ez könnyen megszüntethető. Nekem nem okozott iritációt. Azt adja, amit ígér, még nem szedtem össze semmit, mindig használom munka előtt. Praktikus pumpás megoldás, kedvező ár, nagy mennyiség, ami sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

bandita

2012. május 2.

Kórházi munka során egy ideig rendszeresen használtam ezt a kéztisztító/fertőtlenítő szappant, kötelező volt. Egyébként rettenetesen szárított és irritált is. Ha már kézfertőtlenítő szappant vagyunk kénytelenek használni (fertőző beteg, stb), inkább a Brado cég egyfázisú fertőtlenítő habzó szappanját ajánlom, amely kapható kereskedelmi forgalomban is, de azt is csak indokolt esetben. Az ilyen szappanok folyamatos használata a bőr saját természetes baktériumflóráját is elpusztítja, csak alkalomszerűen szabad őket használni. Természetesen tisztában vagyok a termék koncepciójával, az erősen irritáló hatása miatt pontozom negatívan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Nem szabályos INCI név. Valamilyen felület aktív anyagra utal.

Nem szabályos INCI név. Valamilyen felület aktív anyagra utal.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.