Egyéb

Ár:   329 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szerpentin_b, az összetevőket feltöltötte: cacti, Módosítva: 2016. január 5.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Dezodorok

Kapat8

2019. augusztus 13.

Érdekes, hogy tavaly január óta nem véleményezték, de most két nap leforgása alatt harmadik vagyok aki úgy érzi, nyilvánítani kell. Bírom az ilyen hullámokat.🙂
Osztom Luna véleményét! Alulról a második volt.
Nekem már ajánlotta a boltos néni, hogy Ő csak ezt használja,de annyira gagyi és negatív értelemben olcsó hatású a csomagolása, hogy azt gondoltam nem vagyunk egy korosztály, biztos nem ismeri a mai újabb,jobb dezodorokat, vagy csak más az ízlésünk. Aztán ma, hogy nem volt más, de halaszthatatlanul kellett egy deo így a 40 körüli fokokban, gondoltam megveszem ezt, még 300 Ft se volt, addig míg nem látok máshol jobbat, csak jó lesz.
Hát nagyon úgy tűnik, hogy mostmár ezt fogom keresni!🙂 Még csak mai a tapasztalat,de ha ezt hozza, újraveszem többszörösen. Ha nem, "update-elek". Háromszor drágább, ismertebb márkás társai nem csapják meg naponta többször az orrom a jó illatukkal, ez igen! Kellett is egy kis idő,mire rájöttem, honnan érzem ezt a finom illatot mindig. Magamon.🙂🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Osztom Luna véleményét! Alulról a második volt.

Aoba

2019. augusztus 12.

Apukámtól kaptam éveken keresztül kis tinikoromban, de akkor utáltam, bár elhasználtam. Most, hogy Apukám nincs velem, ma megláttam egyet a százasban, és megvettem. Eszembe juttatja a szép emlékeket. Izzadásgátlása kifogástalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Éveken át tökéletes volt, véletlenül vettem, de a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Mínusz egy csillag, mert mostanában már kifejezetten izzadságszagú vagyok mellette, és mínusz egy, mert... parabénok. Már megint... miért?! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Bettu

2018. január 24.

Apukám oda van ennek a kék változatáért. Nem hajlandó más terméket használni, neki ez vált be.

Egyszer én is kipróbáltam, nekem nem nyerte el az ízlésem az illata, viszont hatásos kis dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Hannibal

2018. január 24.

a kék testvérét használom , és használni is fogom amig lehet kapni. BÁRMELYIK rexonát és társait kenterbe veri.
Az illata teljesen natúr ,púderillat,nekem tökéletes . Nem csíp,nem irritál ,enged izzadni de nem leszel büdös,nem ragad és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Luna1024

2017. június 24.

Nagyon meglepő, de ez a kis 300 Ft-os termék legalább azt a szintet hozta nálam, amit más dezodorok, sőt némelyiket le is körözte... Csak úgy "legyen valami" alapon dobtam be a kosárba, hogy használjak addig is valamit, amíg eljutok a legközelebbi Dm-be/Rossmann-ba venni másikat... Ez azóta megtörtént, de azért ezt a kis cukiságot is használom töretlenül, mert - számomra is meglepő módon - nagyon bevált...
Magát az izzadást csak egy kicsit gátolja, de én nem is várom el különösebben, hogy ne izzadjak, hiszen az izzadás a szervezet természetes reakciója, pláne 40 fokban... Nagyon természetellenes és egészségtelen lenne, ha egyáltalán nem izzadnánk... Az izzadságszag egy teljesen más dolog, azt én se szeretem, és a legmeglepőbb, hogy ez a kis cucc tökéletesen véd ellene, egészen a nap végéig olyan illatom van, mint reggel frissen felkenve! :) Maga az illata durván púderes, kicsit olyan retro, régies illat, ezért nem teljesen az én világom, de nem is kellemetlen, emellett kárpótol a hatása, és nem is annyira erős, hogy zavaró legyen vagy "összevesszen" az aktuális parfümömmel... Összegezve: izzadásgátló funkciója kicsi/enyhe közepes, viszont dezodorként nagyon megállja a helyét, emellett nevetségesen olcsó, nem irritálja a bőrömet és nálam a ruhákon se hagy foltot... Az illatát meg kell szokni, ennyi. Átmeneti és "rendes" dezodornak is megfelel, akár nyárra is - teszteltem a 35 fokban, és jól szuperált, szóval tapasztalatból beszélek... :) Halkan megjegyzem: ilyen időben tavaly a Borotalco és egyéb spéci, felkapott, márkás dezorodok csődött mondtak nálam, pedig azért nem vagyok extrém izzadós típus... Szóval ez a kis termék tökéletesen megállja a helyét köztük.
Én tudom ajánlani. 4 csillag, mert a "barackszínű kupakos" társának sokkal finomabb barackos (és kevésbé púderes) illata van, így azt szívesebben használom, de ez már csak az én személyes preferenciám, hatását tekintve ez a termék is legalább olyan jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

szerpentin_b

2013. december 8.

Az illata elég hosszan tart és kellemes. Izzadás terén amit bír az maximum 6 óra. Utána már kissé pihentebb lesz az illat. A ruhán kicsit hagy foltot de semmi komoly mértékben zavarót nem. Maximum pár csík. Nem marad ragacsos sokáig az ember hónalja. A márkásabbakkal ellentétben nem szárad be olyan könnyen. Ez meglepő hisz 300 ft-os kis semmiség az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.