Dalma

Ár:   219 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

Barackmagolajos hajöblítő balzsam méz-tej kivonattal. A haj természetes fényt kap, könnyen fésülhetővé és lággyá válik.

francais

2018. január 14.

Ajándékba kaptam, sokat nem csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Ajándékba kaptam, sokat nem csinált.

EmokeAnita

2017. január 29.

Kissé puhább lesz tőle a hajam, az illata is jó, viszont nem hidratál, nem lesz sokkal könnyebben fésülhető tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

alcyone

2015. szeptember 30.

Puhává varázsolja a hajamat, de amúgy semmi pluszt nem ad. Kiegészítésként alkalmazom, mert a gyorsan kiszáradó/töredező hajvégeimnek extra ápolás kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Ms.Cat

2014. június 29.

Anyum vettem olcsón egy százasban. Már majdnem elfogyott és a kezdetektől fogva ugyan az a véleményem róla, mint most: nem a legjobb, de teszi a dolgát. Picit puhább lesz tőle a hajam és kb ennyi. Kifésülésnél nem érzek nagy változást. Összességében 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Ms.Cat

2013. december 24.

Puha lesz utána a hajam, de amúgy semmi több. Egynek elmegy ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Puha lesz utána a hajam, de amúgy semmi több. Egynek elmegy ...

Jelizz

2013. december 24.

FÉLVE de megvettem.. olcsó és sok (külalak)ra no meg az illata..
ÉS NAGYON KELLEMESEN CSALÓDTAM! :( :)
szuper balzsam, szép puhává és illatosá varázsolja a hajam, krémes sürű állaga jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

FÉLVE de megvettem.. olcsó és sok (külalak)ra no meg az illata..
ÉS NAGYON KELLEMESEN CSALÓDTAM! :( :)

sziszoka

2013. április 14.

Egyszer-kétszer volt ilyenem.Én megvoltam vele elégedve.Könnyen fésülhető,puha lett a hajam.Sérült,igénybe vett hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

melindadd

2012. február 29.

Húúú...volt ilyenem még régebben,de nem nagyon tetszett. Nem is hidratálta a hajamat nem is tudtam jobban kifésülni, de legalább az illata jó volt.(eleinte)....végülis el lett használva,de az tuti hogy soha többé nem veszem újra.Pénzkidobás volt.(mégha olcsó is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3