Beckham

Ár:   5621 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: rózsa, fehér virágok, bergamott

Szívjegyek: Casablanca liliom, tubarózsa, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

jzsofi

2019. szeptember 9.

Bocsánat, aki szereti az ne olvassa, de én csak egy szóval tudom jellemezni: nyanyás. Kifejezetten irritál. Erős, szúrós, tolakodó és persze hogy tartos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Brigitt

2017. december 31.

Sajnos én is rontom az átlagot. Sok éve vettem egy 15 ml-es kiszerelést (még jó, hogy csak annyit) és nagyon nehezen fogyott el. Soha többet nem szeretném használni. Szúrós, nagyon erős,karcos virágos illat,és rajtam olcsó, kölnire hajazó illata volt. Minél többször használtam, annál jobban távolodtam tőle. Sajnálom, de nekem nagyon nem, viszont tartós így a 2 csillagot ezért kapja, jóindulattal. Viszont az üvege illik hozzá, mert nagy nehéz, akár csak az illat ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 31.

Verus417

2017. június 8.

Csodálatos az illata,nagyon megéri az árát. Annyira oda vagyok érte,hogy nem is tudom szavakba önteni,egyszerűen tökéletes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Lgina

2017. február 14.

Régóta vágytam rá, hogy kipróbálhassam, ugyanis a megjelenése és az illatjegyek meggyőztek, de már szinte minden drogériából eltűnt, Beckhamék többi kreációjával egyetemben. Egy kis faluban voltam átutazóban, ahol egy kis illatszerboltba tértem be, csak úgy kíváncsiságból, és a polcon azonnal kiszúrtam. Teszter nem volt, és elég borsos áron adták a 15ml-es kiszerelést, de tudtam, ha most nem, talán sosem. Megvettem hát, hazaérve azonnal kibontottam, és beleszerettem. Ilyen nőiesen mély és karakteres virágillatot sosem éreztem. Valóban nem 15-16 éveseknek gyártották, de egyáltalán nem nyanyás, és túlzottan alkalminak sem tartom. Attól, hogy EDT, meglepően jó tartóssággal rendelkezik. Visszamegyek, és betárazok belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

zita.czinege

2016. december 8.

Ez egy nagyon jól eltalált illat! A celebparfümöket lehetőleg messzire elkerülöm, mert néhány nagyon gyenge példánnyal sikerült már összefutnom!
De ez egy nagyon kellemes, vidám, elbűvölő illat, (de nem az egysíkú kis semmiség kategória). Igazán karakteres, és tartós. Szinte jókedve lesz tőle az embernek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki még nem próbálta, sőt ajándéknak is remek ötlet lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Linuxo

2016. december 2.

A legkifejezőbb illat számomra, teljesen azonosulni tudok vele. Hétköznap is viselem, de alkalmakra sem kívánok nagyon ennél többet. A megjelenése óta folyamatosan használom, bár néha kipróbálok más illatokat is, mindig visszatérek ehhez, mert egyszerűen maga a tökély. Narancsvirág, tubarózsa, vanília, liliom... Kell-e ennél több, vagy jobb? A virágos illatok kedvelőinek nagyon ajánlom. A csomagolása is egyszerű, de nagyszerű. Az üveg letisztultsága nagyon tetszetős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

idike

2016. november 8.

Kedvenc Parfümöm volt régen :)
De egy ideje nem látom sem Dm-ben, sem Rossmannban..
Ti hol tudjátok beszerezni? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Kedvenc Parfümöm volt régen :)
De egy ideje nem látom sem Dm-ben, sem Rossmannban..
Ti hol tudjátok beszerezni? :)

leonora3

2016. október 19.

No1 parfüm. Legalábbis számomra mindenképp:) Gyönyörű a csomagolása, pici, törékeny üveg, ütős tartalommal. Első szippantásra azt hittem, hogy ugyanolyan finom, visszafogott, gyengéd kis illat, mint az üvegcséje. Mekkorát tévedtem! Kis idő múlva előjön belőle a dög (én már csak így hívom:D), és mindenki már konkrétan vallat, hogy mi ez a parfüm rajtam. :D Tartós, még este fürdés közben is érzem, ahogy a forró víz éri a csuklóm és úgy párolog el a maradék. Akciósan beszerezve pedig még jobban megérte beruházni rá. Már a második üveggel használom. Szerelem-illat. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

emeseee6

2016. október 14.

Fiatalabb 15-16 éves koromban kaptam ajándékba. Nagyon szerettem is,de újra nem vettem. Én nem mondanám könnyednek,csínján kell bánni vele,viszont az árához képest meglepően tartós. Ma a kezembe akadt a testápolójának a maradéka,megillatoltam,hát kedvem támadt megrendelni :D 4 csillagot adok,5-öt az igazi kedvenceimre szoktam,ez nem az,de (főleg az árához képest) remek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Erina

2016. július 17.

Én nagyon szerettem. Kifinomult,elegáns,tartós illat,dizájnos üvegbe zárva elérhető áron. Tini korom nagy kedvencei voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.