Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

A lágy formulának köszönhetően könnyen eldolgozható, teljes védelmet nyújt a bőrnek a nap káros sugarai ellen. Megelőzi a bőr idő elötti előregedését és pigmentfoltok kialakulását. Hidratáló és matt hatást nyújt.

fokid1

2016. július 5.

Kíváncsiságból vettem meg, az összetevők nagyon érdekeltek, végül az arcomra nem mertem rákenni, nagyon válogatós vagyok azzal kapcsolatban, de karomon dekoltázsomon már használtam, nem éreztem semmi furcsaságot, de nem is strandon használtam, egyszerű napkrém semmi különös, elérhető áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gombaellenes tartósítószer.