Egészségfarm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: april, az összetevőket feltöltötte: sword, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék gyulladáscsökkentő hatású. Bőrfelületre, nyálkahártyára egyaránt használható.

Összetevők: Víz, glicerin, Methylparahidroxy Benzoicum, Holttengeri Sóoldat

pirosmogyoros

2019. június 9.

Azért vettem meg ezt a krémet, mert azt hittem, hogy természetes anyagokat tartalmaz: a honlapon a gyártó kimondottan azt állítja, hogy a termék nem tartalmaz parabént... Aztán 1 hét után vettem észre, hogy a methylparabén rajta van a dobozon az összetevők között... A hatásáról ennyi idő után még nem tudok nyilatkozni, de nálam a fogyasztó megtévesztése miatt a termék és a gyártó is kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

sword

2017. január 29.

Nekem is Egészségfarmos sókrémem van, de az nem így néz ki. Lapos türkizkék tégely, sötétkék matricával "sókrém pakoláshoz" felirattal. Jóformán semmi szaga nincs (gyenge natúr krémszag, olyan popsikenőcs féle), sűrű, de jól kenhető, hamar beszívódik. Hidratálásra nem annyira alkalmas, viszont nagyon jól puhít és fertőtlenít. (Cica néha véletlenül belémakad, és ha rögtön bekenem ezzel a krémmel, be sem pirosodik.) Valamint nagyon megfelel arra is, hogy mindenféle illóolajokkal és egyéb bigyókkal tuningoljuk. A hátránya az ára: Herbáriában most 2300 Ft-ért adják a 100 ml-s tégelyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 29.

april

2013. január 4.

Arcra használtam a hidegebb hónapokban, semmi extra, nem volt rossz. Negatívum, hogy elég büdös (felvitel után elillan hamar), viszont nincs tele adalékanyagokkal...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1