Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ReiHUN, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   $1
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A termék gondoskodik az elegendő nedvességről és táplálásról a bőr számára a kívülről érkező serkentés által, aktív összetétele védő réteget képez, és segít, hogy a nedvesség ne párologjon el, hanem hidratálja a bőrt. A hidratáló és puhító formula a bőrt egészségesebbé, energikusabbá és tisztábbá teszi, elegendő nedvességgel és táplálással.

Külső környezet és stressz, fáradt és kirepedezett bőr ellen - az aktív ősszetevők és C-vitamin vidám, egészséges bőrt és kinézetet eredményez. Hialuronsav és természetes növényi kivonat segíti hosszú ideig megőrizni a bőr hidratáltságát és egészségét. A C-vitamin melanin pigmentet termel, a kollagén rugalmassá teszi a bőrt és erősíti a pozitív hatások folyamatát.

ReiHUN

2019. május 19.

Hű! Kosmeshop oldalról rendeltem, ahol szinte mindig van fátylomaszk akicó ingyenes szállítással. Alapvetően is az olcsóbb kategóriás maszkok közé sorolnám még így a koreaiak között is, magyar viszonylatban pedig még inkább pláne, hogy milyen alacsony áron jutottam hozzá! A hozzá fűzött reményeim nem voltak olyan hatalmasok. DE! Eléggé meglepett! S bár nem szívesen vesszük, hogy illatanyagot tartalmaznak az arcápoló termékek, nekem addig ezzel nincs bajom, míg nem hat negatívan a bőrömre. Ez sem okozott semmilyen problémát. És azt kell mondjam, fantasztikus illata van, csomó ideig szaglásztam! Nem krémes, inkább áttetsző, híg folyadéknál azért "vastagabb" esszencia lapul a tasakban. Ami hatalmas plusz pont, hogy nagyon könnyen fel tudtam bontani. Más maszkoknál, mint ahogy termékmintáknál is, csomót szenvedek a szél letépésével. Itt nagyon egyszerűen ki tudtam bontani! És szerintem jó bőséges mennyiség lapul benne, kicsit ki lehet nyomkodni a tasakba a maszkot, hogy ne tocsogjon benne, így még használat után vissza lehet tenni a maszkot és még egyszer használni! Vagy hagyhatjuk tocsogósra a maszkot, a tasakban maradtakat pedig kenhetjük a test többi részére, ahogy a maszkból fel nem szívódott részt is. A hatása is nagyon kellemes! Még nem sok maszkot próbáltam eddig, de ennél éreztem először azt a "wow" hatást! Tényleg feltöltötte és mélyen hidratálta a bőrömet! Kicsit feszesebbnek, élettel telibbnek és valóban tápláltnak éreztem. A nyaki, válli rész is hálás lett, amiért bekentem az esszenciával. Olyan kellemes volt a hatása, utána nem is igényelt plusz hidratálást a bőröm. Másnap reggel is csodálatosan puha volt még az arcom tőle, de talán nem volt szuper tartós a hatása. De akkor is, wow! :) Csak azért adok neki 4 csillagot, mert nincs túl sok összehasonlítási alapom a hasonlóan hatékony társaival, esetleg drágább fajtákkal szemben, és bár nem önmagában kell rá támaszkodni, de azért csak nem volt olyan hosszan tartó a hatása (Bár ez talán más termékeknél sincs így). Nagyon ajánlom kipróbálni, mert tényleg baráti áron van és nagyon kellemes eredményt hozott. Vettem még más Ekel maszkokat is, már kíváncsian várom, ők is ilyen szuperek lesznek-e!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.