Elie Saab

Ár:   11 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: iamlilicious, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   11 350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: narancsvirág

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: virginiai cédrus, rózsa, pacsuli, méz

Ár: 19900 , Eladó: evila
Állapot: Pár alkalommal használt, szinte tele, Helyszín: Budapest , fizetés: Glssel vagy foxposttal szállítás megoldható, fizetés átutalással
Dobozos üveges költözőim
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
emb1p3

2019. április 22.

Jól megtréfált engem Elie Saab, már sokszor kifújtam blatterre, de vagy olyan kis sápadtka volt, vagy konkrétan nem is éreztem semmit, viszont a minap egy fárasztó nap után muszáj (...) volt beugranom a Sephorába kicsit szaglászni, és mivel semmi újdonságot nem találtam, beadtam a derekam, és magamra fújtam. Hát, wow, ez egy atomerőmű! Szillázsa és tartóssága lenyűgöző, ráadásul szépen, lassan kapcsol fortissimóba, az első félórában még csak ébredezett a bőrömön. De aztán jön a súlyos, ragadósan mézes naracsvirág- és jázminorgia, ami nagyon, nagyon lassan csendesedik el. Nem egy egetverő izgalom mint kompozíció, abszolút lineáris, de aki szereti a műfajt, annak nagyon ajánlom, gyönyörűen van felépítve az illat. (És ugyan az édes jelzőt új magasságokba emelte napjaink divatja, de azért én ezt is bőven édesnek találom. A 24 faubourg az Hermestől, na az a nem édes fehérvirágcsokor az én szótáramban.) 4 csillag, mert 5-öt az kap, amit hordanék, de a minősége abszolút meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

googles

2018. szeptember 4.

Finom! Tartós! Az eau couture verziót kerülgetem régóta, de van ebben valami olyan kellemes alapjegy, amivel mintha felülmúlná a couture-t. El se tudom, dönteni, melyik után vágyakozzak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Tinike73

2018. augusztus 1.

Sajnos nekem abszolút egy melléfogás. Nem a parfümöt szeretném bántani, mert ízlések és pofonok, de teljesen másra számítottam. Nekem hiányzik belőle egy kis édes illat, még a ruhára fújva is a végén teljesen férfias illatot érzek. Pedig annyira szerettem volna valami nem tucat illatot, de rajtam nem működik. 🙁
Megválnék tőle, hátha másnak jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Megválnék tőle, hátha másnak jobban tetszik.

nixiangel

2018. június 19.

Számomra a tökéletes parfüm. Már a 3. üveg vásárlására készülök. Egyszerűen imádom :) Nagyon különleges, elegáns és nőies illat, emellett rendkívül tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

csikosmatyas

2018. április 21.

Egyetértek! Mint a legtöbb ilyen esetben ehhez az illathoz is összerakottnak kell lenni, ami nem tévesztendő össze az öreggel.
Bár manapság sajnos az elegancia, a stílusos megjelenés egyre inkább az idősebb korosztály sajátja!
Az illat maga nem tobzódik az összetevőkben, aminek köszönhetően az illatjegyek sorban kijönnek a bőröm, a nap során szépen felépül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Erika80

2018. április 12.

Különleges illat. Többször hallottam róla, hogy komoly, idősebb hölgyeknek való, nem fiatalos..stb.. Első szimatolásra is elég érdekes, összetett illatnak tűnt. Minél többször szagolgattam, annál jobban tetszett. Némileg osztom azt a véleményt, hogy komoly illat, illik hozzá a komolyság és ha fogalmazhatok úgy, hogy a komoly öltözet. Az illatot viselve vagy érezve azonnal megjelenik lelki szemeim előtt egy alkalmi öltözetben lévő nő, viszont abszolút nem korfüggő az asszociációm. Úgy érzem, hogy a parfüm viselése sokkal inkább megköveteli az öltözetet, mintsem a kort. Persze ez csupán az én szubjektív véleményem.
Magáról az illatról csak annyit mondanék, hogy szép kompozíciója a narancsvirágos-mézes-jázminos-pacsulis illatjegyeknek. Hála az égnek a méz nem túlzó, nem teszi sziruposan édessé. Sejlik benne egy kis rózsa is és talán a cédrus teszi olyan különlegessé, egy leheletnyit fássá. Nagyon nőies illat számomra és a férjemnek is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Panettone

2018. április 5.

Egyszerűen imádom. Annyira elegáns ès különleges ès komoly illat, egyáltalán nem tucatillat. Teljes szerelem! Nyárra egy visszafogottabb verziò jò lenne, nem tudom az EDT verziòja ilyen-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Yeticica

2018. január 26.

Hónapok óta használom hébe-hóba, és egyre többször nyúlok érte. Alapjáraton szeretem a pacsulit és a fehér virágokat, elie saab óta pedig a narancsvirágot is. Nem tudom elviselni magamon az édes illatokat, így kifejezetten pozitívum, hogy ez nem túl édes. (Hosszas hezitálás után eladtam az évek óta dédelgetett Intense -verziómat, hátha másnak több örömet okoz majd). Ezt tuti nem adom senkinek! Ez az dnyém 😊. Egyébként eléggé lineáris illat de ez nem zavar. Az én bőrömön a cédrus is kiérződik az elejétől fogva. Szeretem. Rajtam a rartóssága rendben, 2-3 fújással 7-8 óra, a hatósugara elég bombasztikus az első pár órában. Nem túl irodabarát, de kut érdekel?! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

mona82

2017. október 10.

Virágos illatok kedvelői fújkálják bátran,finom,nőies virágcsokor,de rajtam,mint a virágosok általában,nagyon közönséges és szúrós.Tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Audrey21

2017. szeptember 24.

Szegény hölgyet a Douglasban jól megdolgoztattam ameddig eljutottunk hozzá. Őszre kerestem illatot magamnak, ami kellően nehéz és fűszeres, nagyon picit édes, de nem túl nehéz.
Ennyire különleges illatot még nem éreztem, rajtam enyhén karamellás jellege van fűszeres beütéssel.
Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Imádom.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.