Elie Saab

Ár:   11 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: iamlilicious, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   11 350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: narancsvirág

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: virginiai cédrus, rózsa, pacsuli, méz

Ár: 6000 , Eladó: welt09
Állapot: 90 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

pillasziget

2022. január 24.

Az én bőrömön sajnos nem igazán jól működik, nekem túlságosan “mézes”..nem passzolunk sajnos..🥺😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

k001

2021. szeptember 5.

Ez a "Parfüm". Nagyon elegáns, nagyon minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Ez a "Parfüm". Nagyon elegáns, nagyon minőségi illat.

Linett21

2021. március 4.

Rendkívül igényesen összerakott, minőségi parfüm; szinte arisztokratikus beütéssel. Először nekem zavaró volt kifújáskor az erős pacsuli-narancsfavirág bomba, de a jázmin-méz kombináció pár perc után ezt szépen lecsendesíti. Más összetevőt én nem érzek benne. Tartóssága bőrön is 8+ óra. Elsősorban tavasszal, vagy koraősszel használom, akkor mutatja a legszebb arcát. Bármely korosztálynak, és szinte bármely alkalomra kiváló; jól projektál, férfiak különösen gyakran dicsérik rajtam. Bár nem tartozik kategóriájában az olcsóbbak közé, érdemes rá beruházni, mert egy-egy alkalommal kevés kell belőle, 2-3 fújás bőven elég. Egy teljes munkanapot újrafújás nélkül remekül bír rajtam. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Vaslady

2020. szeptember 11.

Finom illat. Nőies, előkelő és elegáns.Narancsvirágos mézes, az én orromnak igazán kellemes. Sajnos nem teszteltem bőrön, bár kíváncsi vagyok mit produkálna, így csak a papircsikról tudok véleményt mondani. Majd még jövök tesztelés után 👍addig 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

clevergirl

2019. december 25.

Nem rossz illat. Előkelő, karakteres, elegàns,nőies és mézes... Hát igen. Én inkább a vaníliával passzolok,nem a mézzel, ami szúróssá válik rajtam. Szèp illat,de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

emb1p3

2019. április 22.

Jól megtréfált engem Elie Saab, már sokszor kifújtam blatterre, de vagy olyan kis sápadtka volt, vagy konkrétan nem is éreztem semmit, viszont a minap egy fárasztó nap után muszáj (...) volt beugranom a Sephorába kicsit szaglászni, és mivel semmi újdonságot nem találtam, beadtam a derekam, és magamra fújtam. Hát, wow, ez egy atomerőmű! Szillázsa és tartóssága lenyűgöző, ráadásul szépen, lassan kapcsol fortissimóba, az első félórában még csak ébredezett a bőrömön. De aztán jön a súlyos, ragadósan mézes naracsvirág- és jázminorgia, ami nagyon, nagyon lassan csendesedik el. Nem egy egetverő izgalom mint kompozíció, abszolút lineáris, de aki szereti a műfajt, annak nagyon ajánlom, gyönyörűen van felépítve az illat. (És ugyan az édes jelzőt új magasságokba emelte napjaink divatja, de azért én ezt is bőven édesnek találom. A 24 faubourg az Hermestől, na az a nem édes fehérvirágcsokor az én szótáramban.) 4 csillag, mert 5-öt az kap, amit hordanék, de a minősége abszolút meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

googles

2018. szeptember 4.

Finom! Tartós! Az eau couture verziót kerülgetem régóta, de van ebben valami olyan kellemes alapjegy, amivel mintha felülmúlná a couture-t. El se tudom, dönteni, melyik után vágyakozzak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Tinike73

2018. augusztus 1.

Sajnos nekem abszolút egy melléfogás. Nem a parfümöt szeretném bántani, mert ízlések és pofonok, de teljesen másra számítottam. Nekem hiányzik belőle egy kis édes illat, még a ruhára fújva is a végén teljesen férfias illatot érzek. Pedig annyira szerettem volna valami nem tucat illatot, de rajtam nem működik. 🙁
Megválnék tőle, hátha másnak jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Megválnék tőle, hátha másnak jobban tetszik.

nixiangel

2018. június 19.

Számomra a tökéletes parfüm. Már a 3. üveg vásárlására készülök. Egyszerűen imádom :) Nagyon különleges, elegáns és nőies illat, emellett rendkívül tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

csikosmatyas

2018. április 21.

Egyetértek! Mint a legtöbb ilyen esetben ehhez az illathoz is összerakottnak kell lenni, ami nem tévesztendő össze az öreggel.
Bár manapság sajnos az elegancia, a stílusos megjelenés egyre inkább az idősebb korosztály sajátja!
Az illat maga nem tobzódik az összetevőkben, aminek köszönhetően az illatjegyek sorban kijönnek a bőröm, a nap során szépen felépül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.