Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Edina1313, az összetevőket feltöltötte: AsteriaBrielle, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gyógyító, bőrjavító szérum 77% havasi gyopár, valamint propolisz kivonattal, amik vitalitást, energiát biztosítanak a bőrnek azáltal, hogy fokozzák annak természetes megújulási potenciálját. A szérum emellett segít erősíteni a barrier réteget, védi a bőrt a külső környezeti ártalmaktól.

Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract a I gy Water / Aqua Glycerin h 0 0Pentylene Glycol 1,2-Hexanediol ta Niacinamide v Gnaphalium Leontopodium Flower Extract Propolis Extract Bacillus/Centella Asiatica ExtractSolanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Zizyphus Jujuba (Jujube) Fruit Extract Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate Ocimum Basilicum Leaf ExtractHippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) LeafAchillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Artemisia Absinthium (Mugwort) Extract Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Coccinia Indica Fruit Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Origanum Vulgare Leaf Extract Olea Europaea Leaf Extract Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Melia Azedarach Flower ExtractCorallina Officinalis Extract Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf ExtractOcimum Tenuiflorum Extract Wine Extract a Adenosine gy Allantoin gy 0 0Dipotassium Glycyrrhizate gy Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Acetylated Hyaluronate Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Ethylhexylglycerin Methylpropanediol Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Ocimum Basilicum (Sweet Basil) Oil Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil Fructan Polysorbate 20 ti I eu 0 0Hydroxyethylcellulose Caesalpinia Spinosa Gum Maltodextrin Decyl Glucoside ti Phenethyl Alcohol i I al Disodium EDTA Ascorbic Acid a I v Citric Acid kh

Elra Story Alpine Remedy Cleansing Water & Toner
Ár: 1000 Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
Koreai arcápolási, szérum csomag
Ár: 2300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: leírás szerint + ajándék, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalást követően postázom is
Stanczi

2019. április 25.

Remek kis szérum, szebbé tette a bőröm, egységes és hidratált lett, a szem alatti karikák halványodtak, a pórusaim mintha eltűntek volna. Picit ragacsos állagú, de nem zavaró, mivel nagyon hamar beszívódik, egy pipettányit viszek fel, az bőven elég is. (Még) nem nyilvánítom csodaszernek, viszont pikpak megszerettem. Annyi a problémája, hogy napi 2x használva tényleg gyorsan fogy, így csak reggelente veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

niki123

2019. április 3.

Eléggé vakon vettem, nem tudtam, hogy mire számítsak. Az első csalódás, ami ért, az a gagyi műanyag üveg és pipetta. A képen olyan jól néz ki és tudom, hjogy az üveg nem utazásbarát, de én akkor is jobban örültem volna, ha kicsit masszívabb a csomagolása. Na de végülis az a lényeg, ami benne van. Mondhtani elég vészterhes időben kezdtem el használni, így volt tere bizonyítani. A honmlokomon nőtt egy nagy piros, gyulladt pattanás, közben az állam környéke sivatag száraz volt, már-már hámlott. Hát egyikkel sem tudott semmit sem kezdeni. A pirosságot nem húzta le és a durva szárazságot sem enyhítette. Alapvetően egy szép INCI-vel rendelkező, kellemes hidratáló kis szérum. De ennyi pénzért, én többet vártam. Ami még egy negatív pont, hogy nagyon gyorsan fogy. Szerintem max. 2 hónapra elég, ha valaki reggel és este is használa. Újra venni nem fogom és nagyon ajánlani sem szeretném. Aki hasonló szérumot keres, az szerintem nézzelődjön még, de mivel az előző hozzászólónak bejött, lehet, hogy csak nekem nem volt elég a teljesítménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Életemben nem hallottam a márkáról, de itt krémmánián megtetszett egy próbacsomag, amiben ez is benne volt. (A hidratálóval, tonerrel és lemosóval együtt.) Valami eszméletlen jók! Volt egy-két gyulladt nem múló mély púpom, egy hétvége alatt teljesen elmulasztott mindent ez a szett. Azóta is, ha valamire behisztizik a bőröm ezeket veszem elő, és nagyon jól lehúznak mindent.
Konkrétan ez a szérum egy folyósabb ragacsos anyag, magában és szettben sem szívódik be igazán, ezért nappalra nem is erőltettem. Ha kerül fölé valami, ami segít neki beszívódni, vagy ha kevésbé van meleg akkor elviselhető, lehet rá sminkelni. Illetve talán ha az embernek szárazabb a bőre - na nekem zsírosodásra hajlamos, pláne 35 fokban. Cosdnán, ha jól emlékszem, fent van az összetevő lista, a havasi gyopár kivonat áll a középpontban, egyébként hozzá a szokásos koreai vonalat.
Allergiás reakciót nem okozott, kevés elég belőle, erőteljesen gondolkodom, hogy beszerzem teljes kiszerelésben az egész szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Wine Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.