EnerChi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: googles, Módosítva: 2021. március 31.

Kategória:   Ajakápolók

"Hosszan tartó fahéjas csókot lehel az ajkaidra."

Hatóanyagok:

• Sárgabarackmag-olaj
  • Kókuszolaj
  • Méhviasz
  • Sheavaj
  • Fahéj illóolaj (Kínai fahéjfa)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

googles

2020. augusztus 1.

Sajnálattal pontozom le. Bio vásáron vettem nagy reményekkel és bizalommal.

Sajnos használhatatlan, piros lesz a számnak még a környéke is a benne lévő fahéjtól. Mint a melegítő krémek, úgy viselkedik.

Kétlem, hogy másnak működik ez az összetétel, szerintem elhibázott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Sajnálattal pontozom le. Bio vásáron vettem nagy reményekkel és bizalommal.

Kétlem, hogy másnak működik ez az összetétel, szerintem elhibázott.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol