Etude House

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Inumyra, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kiszerelés:   8,5 g

Különböző világos és szép színekben kapható hosszantartó pirosító.

Moefoe

2019. július 20.

egy nagyon nude árnyalat után koslattam már egy ideje, és ezmelett a pirosító mellett tettem le a voksomat, a ginger honey árnyalatban. jóval rózsaszínesebb a színe élőben, mint a weboldalon, aminek egészen örülök. mikor először kipróbáltam, túlságosan is narancsosnak tartottam, de több alkalom után megkedveltem, sőt, mikor visszatértem egy próba erejéig a másik pirosítómhoz (TF love hangover), azt már túl pinknek és természetellenesnek éreztem.
az applikátor cuki, meglepően egyenletesen viszi fel a színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

az applikátor cuki, meglepően egyenletesen viszi fel a színt.

dorkaszabo14

2019. február 11.

Ginger honey árnyalatban van meg, nagyon szeretem. Nagyon cuki kis blush, tartós és mivel viszonylag apró, bármikor be tudom dobni a táskámba és magammal tudom vinni bárhova :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

mayan125

2018. július 17.

Tartos, sokfele arnyalatban kaphato, noies, szep a csomagolasa es jo az ara is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Tartos, sokfele arnyalatban kaphato, noies, szep a csomagolasa es jo az ara is.

Angera

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem, Koréból kaptam, de már lassan el fog fogyni. Azt hiszem rendelni fogok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Carrot Chesse Cake árnyalatban van meg. Tartóssága jó, 5 órát simán kibír, nekem ennyi elég is. Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem szeretem a csillámmal telenyomott, pirosítókat. Ha csillogásra vágyom, arra ott a highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

captainbetti

2016. november 7.

Nagyon vártam, hogy végre kipróbálhassam!
Tetszik a csomagolása. A termékhez kapott pamacsot azt hittem nem fogom tudni használni, szerencsére tévedtem.
Rose sugar macaroon árnyalatot választottam, ez csillogós, de nekem tetszik, mert nem feltűnően az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon vártam, hogy végre kipróbálhassam!

bomx

2016. június 9.

Szín, állag, csomagolás nagyon jó, csak ajánlani tudom.
A tartóssága mintha nem lenne annyira extrém jó, de egyébként csak sokkal drágább pirosítóim vannak, szóval ebben az árkategóriában mindenképp 5 csillag.
Főleg a szín miatt használom, ilyen jó színeket nehéz találni más márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Szín, állag, csomagolás nagyon jó, csak ajánlani tudom.
Főleg a szín miatt használom, ilyen jó színeket nehéz találni más márkánál.

mmartina97

2016. január 27.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót.Először a csomagolás tetszett meg.Plusz pont érte hogy nem csillámos. Fehér bőröm van és a Grapefruit Jelly árnyalat tökéletesen illik hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Esa44

2015. november 26.

Világos bőrre szuper, visszafogott, kis mennyiségben elég felvinni. Grapefruit Jelly árnyalatom van, jó választás, ha nem akarsz túl narancsosat, de túl rózsaszíneset sem. A tartósságáról még nem tudok sokat mondani, esténként vittem fel és pár órát volt rajtam csak, mondjuk az előző Astor SkinMatch pirosítómat biztos übereli, mert az kb. fél órát bírt összesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

XiaMengTing

2015. október 23.

Ez az első pirosítóm, ami még nap végére is ott marad a helyén. PK005-ös árnyalatban van meg, igazi hot pink szín, ugyanakkor teljesen természetes végeredmény is elérhető vele.

UPDATE: az első pirosító annyira bevált, hogy azóta még beszereztem 3-at. Az egyik egy nagyon halvány, hideg tónusú rózsaszínes-lilás szín (nem tudom a nevét sajnos), amit akkor se lehet bohócosan felvinni, ha belefejelek a tégelybe, a hófehér bőrömhöz remekül illik. A másik szín a már sokat emlegetett Grapefruit Jelly, illetve a közelgő télre gondolva megvettem még a Plum Mousse Cake nevezetűt is, amit a sötétebb színű rúzsaimhoz szoktam használni. A színe mindnek gyönyörű, és a minősége is kifogástalan, nap végére sem kopik le. A legjobb pirosító, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Squalene

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.