Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Finale gyógynövényes sampon. Bőrsemleges pH érték. Dermatológiailag igazoltam bőrbarát.

6vilag

2019. január 20.

A zöld változatot vettem meg, kb. bagóért. Kicsit túl híg, a hajmosást vele "kitolni" nem lehet, sőt, gyorsabban is zsírosodik a hajam. Pedig, hogy szeretném megtalálni azt a sampont amivel legalább (!) 4 napig nem kell hajat mosni, de ez sem az. Nem rossz, nem rossz, de annyira jó sem. Talán nyáron még csak-csak, amikor a melegben fürdésnél simán hajat is mosok, ahányszor csak kell, de télen ez nem jó. Sapka, fűtés... mind csak fokozza a zsírosodást.
Űrtartalma a brutálisan sok, viszont híg mivoltának köszönhetően több is kell, kb a szokásos mennyiség 2-3 szorosa. De mire a végére érek, így is unni fogom az tuti.
Kiszerelése bár jó nagy, de napi használatnál abszolút nem praktikus. Én átöntöttem egy pumpás 400ml-es adagolóba, úgy már lehet vele boldogulni.
Illatával semmi gond, kellemes, enyhén gyógynövényes. Mínusz kettő csillag: egy a gyors zsírosodásért, egy pedig a híg állagért. Igazából kettőt adnék neki, attól többet nem érdemel. De látom olyan sokan szeretik, maradjon a 3, végül is tényleg túl teljesített ahhoz képest, amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Csirip74

2018. július 27.

Nagyon jó sampon, mindenkinek megfelel a családban. Jól tisztít, kiadós, az árához képest jó minőség és mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

sztich

2018. január 8.

Ár/érték arányban nagyon jó, de az én zsíros hajamat nehezen tudom vele megmosni, viszont kifésülni könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Boginyuszi

2016. március 14.

Gyorsan kellett venni valami sampont, így került a kosárba. Meglepően jónak bizonyult! Szeretem az illatát (bár nem tart sokáig, de nem is ez a fő szempont), és jól tisztítja a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Hibiszkusz

2013. december 7.

Apukám használja régóta ezt a sampont, és mindig cikiztem érte, pedig váltig állította, hogy ez a legjobb. Nos múltkor elfogyott a samponom, és miután anyukám samponja teljesen bezsírosította a hajam, nyeltem egy nagyot és kölcsönkértem apától ezt.
Töredelmesen be kell vallanom, hogy apukámnak igaza volt. Tényleg szuper jó cucc. Sokkal kevésbé zsírosít, mint a többi sampon, balzsamot sem kell feltétlenül használni utána, mert jól kifésülhető a haj mosás után- bár most nincs festve a hajam, ami gubancossá tenné.
Az összetevői meglepően szépek, tényleg sok növényi kivonat van benne, nem csak kamu, és szinte hihetetlen 300Ft-os áron vesztegetik az 1 litert!
Illata nem nagyon van, talán valami enyhe növényes illat érződik rajta, de hajmosás után elillan, ugyanakkor nem lesz tőle büdös/állott szagú a haj.
Örülök, hogy végül kipróbáltam, mert most biztos egy darabig ezt fogom használni. És persze hallgathatom azóta is, hogy: "Ugye-ugye igazam volt...."

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 7.

Timejja

2012. november 23.

Ha valaki azt gondolná ez az igénytelenek samponja, nagyon is ki kell ábrándítsam! Én sem vártam tőle sokat, ennek ellenére az egyik legjobb sampon, amit évek óta használok. Mivel a hajam zsírosodásra hajlamos, sok mindennapi használatra való sampont nem tűrt, főleg mert rendszerint 3-4 naponta mosom. A hajam a 4. napon kezdene csúnyulni, addig nagyon szép, friss a kinézete, és kellően dús is. Ajánlom bárkinek, egy próbát mindenképp megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

lipstick

2012. július 10.

Régebben vettem, hogy ki tudjam vele mosni a sminkecseteket, mert annyira olcsó, hogy nem gondoltam, hogy másra is jó lenne. Egyszer elfogyott a samponom, de már minden bolt zárva volt, de hajat mosni persze muszáj :D Hát kipróbáltam ezt és életem legkellemesebb csalódása volt. Annyira selymes lett tőle a hajam és könnyen kifésülhető. Ajánlom mindenkinek. A Lidl-ben pár száz forintért be lehet szerezni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.