Egyéb

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinkywinky13, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   2,9 g
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag, fémesen csillogó rúzsceruza 6 órás tartóssággal, mely lehetővé teszi az evést és ivást elkenődés/elhalványulás nélkül.

6 árnyalatban kapható

annama

2019. május 10.

A bronze árnyalatút használom, a színe kellemes csalódás volt, télen inkább bordó, most, hogy melegebbre fordult, világosabb vörös, nagyon szép, nem hivalkodó, hétköznap jól használható szín. Az állaga és a tartósság kiváló, könnyű használni, ezért mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

tinkywinky13

2019. május 10.

Ugyanonnan rendeltem én is, kíváncsi voltam mit tud és nagyon bevált. Nem szárítja szét a számat, mint az összes többi rúzs, kellemes az állaga és tényleg tökéletesen tartós. Evés, ivás után is csak halványodik, de nem mászik el a helyéről és nem darabokban kopik.
A színe nem teljesen ugyanolyan, mint amit ígért, de szerencsére így is tetszik, úgyhogy jár az öt csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Yeticica

2019. január 6.

N- rol rendeltem , NEM a metallic, hanem a sima, nem metalos/csillogos verziot. Maga a ruzs nagyon szepen felviheto, kremes allagu, ami aztan teljesen mattra, megis termeszetesre szarad. Mintha konkretan az ajkaimat szinezne meg, nem pedig rajta lenne egy reteg.
De. A szine eleg erdekes. Mood matcher = hangulatod szerint valtozo. Japerszehathogyne. Rajtam mindig full ciklamen szinu lesz. Neha pottyet pirosasabba hajlo, neha icipicit rozsaszinebb, de tkp ugyanaz. Maga a ruzs olyan halovany narancs, majdnem nude szinu, jol el is csodalkoztam ahogy 2 perc alatt durvan ciklamen lett. Viszont bitang tartos! Siman lehet enni-inni vele. En tegnap reggel felkentem 10-kor, a fel napot Normafan toltottem szakado hoesesben szankozva, aztan langost ettem, teat ittam a minuszokban, es amikor du 5-kor vendegeink jottek, csak akkor kellett pindurt raigazitanom. Tehat a tartossaga tokeletes. Csak a szine... neten sem nagyon talaltam megfelelo kepeket, hogy melyiket kellene legkozelebb megvenni. Mindegyik nagyon hasonlonak tunik.... isszessegeben ha valakinek mukodik az arnyalat, akkor telitalalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract