Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Fizikai és kémiai szűrőket is tartalmazó fényvédő, mely hosszan védi a bőrt a káros napsugárzástól (UVA, UVB) és környezeti ártalmaktól, miközben visszafogja a faggyútermelést, és javítja a bőr tónusát és textúráját.

dio14

2019. május 22.

Egy újabb gyöngyszemre bukkantam, Ohmybrush Vikinek hála:)
Ez egy szuper kis fényvédő nagyon jó áron.
Kb. 1 hete használom, és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Illat és alkoholmentes, egyáltalán nem szárít, sőt mintha hidratálna is valamennyit.
Kell neki hagyni pár percet míg beszívódik, én a krémet is kihagyom, nem igényli a bőröm mellé. Minimális fehér réteget hagy, egyáltalán nem zavaró, nem olyat, mint a tisztán fizikai fényvédők.
Nagyon jó sminkalap, egész nap tartja az alapozót egy kevés púderrel fixálva.
Olyan, mint egy sima krém, könnyen eloszlatható, és nem szárít👍én az ilyen fényvédőket szeretem. Szerintem ő lesz az első fényvédő, amit újra megrendelek.🙂

Sajnos hosszútávon nekem se vált be:( Ha nen találom el az alá kent termékek arányát, mennyiségét, akkor nagyon kukacosodik, ami nagyon bosszantó tud lenni reggelente. Már nem sok van belőle, azt elhasználom itthonra, de újra venni biztosan nem fogom. Kár érte:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Egy újabb gyöngyszemre bukkantam, Ohmybrush Vikinek hála:)
Ez egy szuper kis fényvédő nagyon jó áron.
Nagyon jó sminkalap, egész nap tartja az alapozót egy kevés púderrel fixálva.

WorkingClassGirl

2019. május 21.

Hát, ez nem vált be.
Szép inci, kellemes állagú, sűrű krém. De kis fehér réteget valóban hagy, és nagyon morzsálódik, feltűnően. Egyszer átizzadtam, rémsen néztem ki. Nehlz leírni a látványt, de nem szép ez a fényvédő rajtam.
Eléggé a pénzkidobás kategória volt számomra, bár próbáltam már rosszabbat drágábban, csúnyább incivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Hát, ez nem vált be.

oti78

2019. március 28.

Könnyű hidratáló fölé használom. Jól eldolgozható, mint egy krém, illatmentes. Nekem viszont elég feltűnő fehér réteget hagy és kukocosodik sajnos nagyon. A maradék 1-2 adagot már csak itthonra a kertbe merem használni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.