Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok
Kategória:   Kézkrémek

Munkavédelmi kézkrém A és E vitaminokkal. Gyorsan felszívódó, kiváló hidratálás, kiváló visszazsírozó hatás. Az NFSZ által tesztelve.

Ár: - , Eladó: DianaS
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tápióság, Szolnok, Kunszentmárton, fizetés: Személyes átvétel, posta

Krtek1

2020. június 30.

Nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egy 200 forintos krém mire képes. Nekem a nivea eredeti krémjét nem szárnyalja túl semmi, de napközbenre ez egy tökéletes, relatíve gyorsan beszívódó alternatíva a száraz kezűeknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

mnoemi

2020. május 24.

Számomra igazi meglepetés volt!
Ahhoz képest, hogy pár száz forint, magasan übereli a másrkás krémeket - legalább is az én bőrömön, ami sajnos nagyon száraz
Annyi de annyi kézkrémet próbáltam már, drágábbnál drágábbakat, mégis ez lett a befutó.
Annyi a hátránya, hogy az illata kissé "nagymamás", és az állaga folyós, de ennek ellenére nagyon tartós és hatékony és olyan puha lesz tőle a bőröm, mint még soha.
Nincs ragacsos hatása.
Reggel bekenem vele a kezem, és napvégére ugyanolyan puha marad, többszöri kézmosás ellenére is.
Innentől csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Számomra igazi meglepetés volt!
Nincs ragacsos hatása.
Innentől csak ezt fogom használni.

mrs.imperator

2020. április 14.

Kellemes illatú, nem zsíros, könnyű, gyorsan beszivodo krem, hidratáló kepessege elmegy, naponta tobbszor kell kenni mert nem tart sokáig a hatasa. Nagyon olcso, 100 ftert ajándék volt :) Az allaga nagyon folyos, neha kifolyik ahogy letekerem a kupakot, ugyhogy csak ovatosan :) a zsirosabb nehezebb kremeket szemely szerint jobban kedvelem de egynek jo ez is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 14.

maow

2020. március 28.

Tök jó kis krém, gyorsan beszívódik, nem irritál, és visszaadja a kéznek az elvesztett hidratáltságot, bár meg kell hagyni, hogy nem ez a leggazdagabb krém, erősen kiszáradt kezekre kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

mlexa

2020. január 29.

Én ettől még csak jobb kézkrémeket próbáltam, szerintem ez nagyon az alja. Munkahelyen kaptuk, de én pár használat után megszabadultam tőle. Egyáltalán nem tetszett az illata, az állaga és nem szívódott be a bőrömbe, ragacsos maradt a kezem. Nem ajánlom. Kicsivel több pénz, de inkább százszor Nivea, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

MNNiko

2020. január 14.

Parabén tartalma miatt biztosan nem veszem újra, de egyébként szuper termék a férjem ekcémás bőrére. Sokszor testápolónak is keni, nem csak a kezére.

Ár-érték arányban is szuper. Hatalmas kiszerelés, sokáig elég.
A parabén miatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Ár-érték arányban is szuper. Hatalmas kiszerelés, sokáig elég.
A parabén miatt csak 4*.

vlilla93

2019. december 11.

Mi is nagyon szeretjük. Olcsó, gyorsan beszívódik, szépen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Mi is nagyon szeretjük. Olcsó, gyorsan beszívódik, szépen hidratál.

Saranhuone

2019. szeptember 4.

Páromnak veszem rendszeresen, nagyon szereti. Sajnos könnyen kiszárad, kireped a keze, főleg télen. Ez a krém munkába is praktikus, mert tényleg másodpercek alatt felszívódik és nem hagy semmin zsíros nyomot, ellenben remekül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Teokleia

2019. szeptember 4.

A legjobb munkavédelmi krém. Kávézóban mosogatok, van, hogy gumikesztyű nélkül, és télen időnként véresre reped a kezem. Tökéletes. Borsónyi is elég, túlzás nélkül kb. öt másodperc alatt beszívódik, szinte érzem, ahogy visszalöki a bőröm ph-ját a normál állapotba, és hagy egy pici illatot és egy éppen kényelmes réteget maga után. A főnököm most már nagy kiszerelésben veszi minden dolgozónak, kitűnő termék. Parabén és illatanyag nélkül lenne tökéletes, de emiatt nem vonok le csillagot, annyira jól működik. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Maknae

2019. április 23.

Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik és jól táplál, viszont tartalmaz illatanyagot, amit az én kezem nem bír. Felkenéskor szépen puhítja a bőrömet, de utána meg a parfüm miatt csúnyára szárad vissza. Azért a 4 csillag jár neki, mert az illatanyag nélkül tökéletes lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.