Egyéb

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Hajápolók

Sheavajat tartalmazó, intenzíven tápláló hajmaszk száraz, nagyon száraz és károsodott hajra. Hidratálja, lágyabbá, simábbá és könnyebben kezelhetővé teszi a hajat, valamint elősegíti gyorsabb növekedését.

Dra1993

2020. május 16.

Szettben vettem, egyszerre használtam a samponnal, és a hajápolóval. Mivel a sampont és az ápolót közvetlen a hajtőre kell kenni/fújni, gondolom a csodanövekedést ez hozta meg, tisztán látszott a hatás, simán elkezdett havi 2-3 centit nőni, de alapból annyira 0 a saját hajam hogy 10 centi után törik is szét a francba. Reméltem hogy az egész szett ezen segít, de ez a pakolás nem jött be sőt. Borzasztó száraz lett nem értem miért. Tehát csak azt értem el hogy ugyanúgy letört a hajam 10-15 centi után, ellenben festhettem a lenövésem sűrűbben. Plusz borzasztóan koptatta a festéket is a hajamból - oké oké nem kifejezetten festett hajra van tudom, csak adtam neki egy esélyt - viszont az illata baromi jó és nem illan el, olyan tipikus fodrásszalon illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.