Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,63 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresregina95930, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kiszerelés:   8,63 g
Lelőhely:   online külföldről

Préselt highlighterek ultra-reflektív ragyogással.

2 változatban kapható

beresregina95930

2018. augusztus 29.

Aaaaa hát nem sok reményt fűztem ehhez a termékhez, de mit ne mondjak, kellemesen csalódtam benne 😍 naggggyon szép színei vannak és jól lehet vele dolgozni.. ennyi pénzért aranyat ér 😁 fesztiválszezonra kötelező darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, FD&C Red 40, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.