Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Testápolás

Csomagban kapható testradír

Vigyük fel nedves testre kézzel vagy fürdőszivaccsal a testradírt, és masszírozzuk el körkörös mozdulatokkal a tökéletes radírozás és a bőr megtisztítása érdekében. Öblítsük le. Ne használjuk arcon!

Zsolin

2020. január 5.

A testvajánál is rosszabb. Kb., mintha egy sűrű, mentolos illatú tejfölbe esett volna pár nagyobb porszem. Talán az illattal akarják elérni a tiszta hatást, mert a radírozás az nulla. TUDOM, arcra nem ajánlott, de én kipróbáltam - kár volt, mert ott sem radírozott. Ezt aztán hiába használja bárki nap, mint nap, semmit nem fog elérni vele. Ettől ezerszer jobb eredményű, ha a kávézaccot némi tusfürdővel összekeverjük és mehet a dörzsi. Tény, nem annyira simogató , mint ez, de legalább van eredménye, hatása. Egy testradírtól amúgyse simogatást várunk, hanem radírozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

dunaimano

2019. január 8.

A csomagolás cuki, de azt hiszem ez minden pozitív, amit erről a testradírról el lehet mondani. A benne lévő szemecskék aprók, nem sértik fel a bőrömet, viszont semmi hatása nincs. Nem radíroz, nem hámlaszt, csak egy fölösleges időtöltés ezzel próbálkozni. Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg, de azt hiszem hogy másnak sem. Remélem a csomag tartalmának többi része hasznosabb lesz, különösen a testvaj érdekel még. Nem szeretem a kuka termékeket... 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.