Deciem

Ár:   €35 és €80   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   180 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angela10, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   €35 és €80
Kiszerelés:   180 ml és 1000 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Tisztító kondicionáló borsó bio-peptidekkel

Egyetlen egyszerű, gyengéd lépésben, mélyen tisztít - általános tisztítószerek nélkül. Kondicionáló technológiák, egzotikus olajok, hialuronsav és értékes kőzetkivonatok gondoskodnak a haj kiváló állapotáról. Alkohol és szilikon nélkül.

Ár: 6000 Ft , Eladó: boreee
Állapot: parszor hasznalt, 4/5-ig tele, Helyszín: Budapest, fizetés: banki atutalassal elore postazassal vagy szemelyes atvetellel, Bp belvarosaban
xxs

2019. március 19.

Klassz, kb. fagyott kókuszzsír állagú co-wash (samponmentes, nem habzó hajápoló/tisztító). Kb 2-3 használat után nekem kell egy samponos hajmosás. Félreértés ne essék, ez is rendesen tisztít, szerintem az ápoló anyagok rakódnak fel, mindenesetre a beiktatott szulfátos mosások nélkül viszket a fejbőröm és fényét veszti a hajam.

Vékony szálú hajam ugyan nem tűnt dúsabbnak tőle, de egyáltalán nem szárít, sőt, nagyon oda kell figyelni, hogy szuper alaposan leöblítsd: száradékony hajam miatt csak felületesen szoktam bármilyen mosás utáni hajápolót kiöblíteni, de ezzel nem szabad így bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

hambi

2018. október 31.

Vettem belöle 3-at, mikor azt hiszem -70% engedmény volt rá. Göndör vastagszálú hajam van, úgyhogy nem kell nekem volume hatás, de kiakartam próbálni, mit tud Deciem ilyen téren. Az eredeti ár nagyon magas, tehát gondoltam, valami elképesztö jónak kell lennie.
Hát az is :) Kevés kell belöle, eloszlatni lehetetlenség, tehát mindenfelé a fejemre rakok babszemnyi nagyságú adagokat és megpróbálom eloszlatni kicsit. Utána hagyom 3 percig, ahogy írják, és lemosom. Eleinte sokkal többet tettem, mert akartam, hogy hab képzödjön, de mikor utána megszáradt a hajam, láttam, hogy nem tudtam jól lemosni a sok sampont. Szóval kisebb mennyiségben kezdtem el használni, hiába tünt úgy, hogy csak zsírosabb lesz a hajam, hagytam 3 percig....és müködött.
Sokkal sürübbnek tünik a hajam utána. Nagyon érdekes :) egyenes vékonyszálú hajon szerintem tuti nagyon látványos lenne. Egyszerüen müködik, mint minden más a Deciemtöl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

realet

2017. november 9.

OMG
Igaz, még csak két napos a kapcsolatunk, de nem gondoltam volna, hogy a Deciem samponok terén is képes osztályonfelülit alkotni. Márpedig ez az. Én a vékonyszálú, egyenes hajammal annyi, de annyi volumennövelő sampon és egyebet kipróbáltam az évek során, de vagy nem csináltak semmit, vagy szárították a hajam, na de ez...
Elég volt egyszer megmosni vele, utána semmit nem kell használni. Nem volt időm hajszárítóval pepecselni, így levegőn száritottam meg a hajam, ami most két nap múltán is 2x akkora volumenben, mint egyébként, amikor jó passzban van, konkrétan úgy néz ki, mintha egy profi fodrász nagy körkefével dús-egyenesre szárította volna. És szuper selymes, hidratált teljes hosszában.
Kíváncsi leszek, hány nap múlva kezd majd zsírosodni a hajam, akkor jövök majd updatelni, illetve hosszútávon is kiváncsi vagyok, milyen hatása lesz. De eddig 10 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

OMG

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propanediol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.