Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rocknrose, az összetevőket feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2016. július 28.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Matt finishű szájfény.

Dori14

2020. július 5.

Nekem a 3-as és 6-os színben van meg, és egyszerűen imádom! :) Olyan kis csodákat lehet ebay-en találni, hogy csak kapkodom a fejem. Nem is tudom drogériában mégis hol találnék ilyen minőségű terméket, ami olcsó. A színük nagyon szép, a 3-as egy tökéletes nude szín, a 6-os pedig mondjuk úgy egy fáradt korall, ha létezik ilyen :D Az applikátorral könnyű dolgozni, épp eleget vesz fel. Nem annyira tartósak mint a Menow folyékony rúzsai, de hát azok lerobbanthatalanok :D A pigmentáltsága nem full 100%, de bőven megfelelő kategória. Nekem sokkal kényelmesebbnek érződik a számon, mint a Menow félék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Bradshaw

2017. november 22.

Nos, fillérekért jutottam hozzá, nem fűztem hozzájuk sok reményt. 2 színt rendeltem. A csomagolásuk egészen minőségi hatást keltenek. Az illatuk számomra nem kellemes. Az applikátorral nehezen lehet dolgozni, ezt kifejezetten nem szeretem benne, és rengeteg teméket vesz fel. Az első szín a 16-os, ami egy szürkés szín. Szép a fedése, teljesen mattra szárad, enyhe púderes érzetet hagy maga után. Kellemes meglepetés. Kicsit talán sötétebb a valóságban, mint képen. A második szín a 17-es amire kifejezetten emlékszem hogy a neve: unicorn blood :D Mély bordó a képeken. Nos szájon NEM. Egy rétegben nem fed, 2 rétegben pedig feketének tűnik, s ha összeérintem a számat, az alsó ajkakról lepereg a szín. A 16-os szín igen tartós, és nem csíkoz. A 17-es botrány. Hihetetlen hogy nem tudnak készíteni egy jó bordó matt rúzst. Ja, és ha letörlöm a 17-est, a vattakorongon lila színe van. Képen pedig gyönyörű sötétbarnáspiros volt. :( Vegyesek az érzelmeim, de ennyi pénzért ez ajándék. Még egy pozitívum, a rúzs az ajkakon teljesen megszárad, és nem hagy ragacsos érzést, viszont így egy kicsit szárít is. Alá kell hidratálni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

asha

2016. május 4.

Nagyon tetszik, én is ebayről rendeltem 500 Ft-ért a 3-as árnyalatot, nagyon szép szín, pont ilyet szerettem volna. Tartós, órák múlva is a helyén marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

rocknrose

2016. március 9.

Youtubeon láttam egy leányzón és annyira megtetszett az árnyalat amit viselt, hogy én is rendeltem egyet (Ebayről). 400 forintért vásároltam és nekem nagyon tetszik. Felkenem reggel hétkor és még délben is szép. Az ivást jól bírja, az evést már kevésbé. Kell az aláhidratálás, de nem szárít olyan durván, ahogy egy matt finishű terméknél képzeli az ember. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.