Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Jil Sander Style 💜 10 ml fújós
Ár: 2.500,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

CintreLow

2020. január 21.

9 éve csak ezt használom.
Párom nem is engedné, hogy lecseréljem, azt mondja, mindig az jut eszébe róla, mikor belémszeretett. El volt ájulva ettől az illattól már akkor is.
Tartós, egész nap érezteti, hogy ott van, de nem várja tolakodva, hogy csak vele foglalkozzak. Az előttem szólók kivesézték már az illatjegyeket, én egyet fűznék hozzá, amitől imádom: lágy kókusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

9 éve csak ezt használom.

SarahFosch

2019. október 30.

Amikor rajtam volt, mindig úgy éreztem magam, mint egy két lábon járó lila kréta. Érdekes, hideg puha illat, visszafogott napjaimon imádtam, ellenben az ibolya miatt sosem lesz a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Mirácska09

2019. október 29.

Egy fújósom van belőle évek óta, de egyáltalán nem fogy. Nemrég megszagoltam újra és rájöttem miért: nekem egy az egyben Avon Far Away. Azt meg nagyon nem szeretem! 🤢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

sieszter

2019. március 27.

5 ml-t fújkáltam el a hideg hónapokban. Fűszeres, vaníliás, de tényleg nem édes, nem mai, nekem tetszik. De nekem kicsit túl komoly illat, picit unalmas, olyan irodai. Megvenni nem fogom, ezért 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

kvin

2019. január 18.

Nem, direkt nem akarom elolvasni az előző véleményeket!
Csak úgy, saját kútfőből.
Első nekifutásra - kifújásra - ötös! Valami nagyon különleges, kis fanyarkás, fricskás pimasz illat... eltelt kb. 20 perc, gépelek és igen intenzíven, folyamatosan az orrom alá szökik.
Fokozatosan felüti a fejét a vanília, - ami engem már zsigerből elriaszt, - de itt valahogy nincs túltolva, abszolút ki van egyensúlyozva, úgy is mondhatnám, hogy "le van hűtve", mert nem édes, hanem fűszeresen hűs, amibe próbál betolakodni egy kis vaníliás felhang.
Hmmm... nem is tudom, a rózsabors tuti, sőt, kardamom határozottan, ezentúl pedig hűvösséget érzek, ibolya és írisz.. valahogy ezek, jaj, nagyon tetszetős!
Én imádom a Jil Sandereket, mindig jól mutatnak rajtam, ez már többször beigazolódott, és most ő is.
Hosszabb idő elteltével is meglehetősen erőteljes hatótávval rendelkezik! Új szerelemillat van kibontakozóban... bajban vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nem, direkt nem akarom elolvasni az előző véleményeket!
Csak úgy, saját kútfőből.

silence

2018. november 20.

Kb. 10-12 éve volt egy ilyen Jil Sander Style parfümöm 30ml-es kiszerelésben. Úgy emlékszem, hogy egy nagyon kellemes kis krémes-nőies illat volt. Szerettem, de azidő tájt inkább elegáns nőkön tudtam elképzelni, nem az én sportos-farmeros stílusomhoz illett.... ettől függetlenül elhasználtam azzal az üvegcsével. Szívesen újraszimatolnám, lehet, hogy tizenpár év elteltével már máshogy vélekednék róla, de most az emlékekből töltekezve csak egy 3-ast tudok neki adni, mert nem hagyott maradandó nyomot bennem ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

SimonKrisztike

2017. december 30.

Én imádom ahogy van! SOK parfümmel találkoztam_ de ez olyan... Nagyon finom, nagyon különleges ciprusos és közben balzsamos egyszerre. Aki szereti a Calvin klein IN2You_ ját ezt is fogja csak közben édesebb, sokkal tartósabb és balzsamosabb. Egész nap" pislog " ránk. Fiatalos, egyedi, merész különlegesség. Nem lehet mindennap hordani, de cserébe sosem lehet megunni. Egy igazi stílusos férfi rajong érte, és sosem felejti el... EGYszóval ez különösen gyönyörű. Minden benne van ebben a kis palackban, ami ma egyedi nem hivalkodóan nem túlzottan nem cukorsziruposan és mégis ő a legfeltünőbb mind közül...Ezt nehéz lesz valaha is lekörözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

pomme

2017. szeptember 13.

Olyan jó lenne ez ibolya nélkül! :( Szeretem a borsot és a kardamomot is, mindkettő karakteres és kicsit fiús, de ez a mimózalelkű ibolya tönkrevágja az egészet. Tudom, nem vagyok teljesen normális, de nekem az ibolyaillat olyan, mint azoknak a furcsán tompa hangú és nulla hangterjedelmű "énekesnőknek" a hangja (mint a Moloko-s csaj vagy Dido). Valamiért nagyon felidegesít, pedig leginkább semmilyen. Szürke, jelentéktelen kisegér - sőt, sokkal rosszabb: tetőtől talpig bézsbe és homokszínbe öltözött egér -, de valahogy jobban fel tud idegesíteni, mint egy rakás őrjöngő seggrázós ribi. Azok legalább valamilyenek, még ha irritálóak is, de őszintén azok, nem pedig ilyen sunyi, passzív-agresszív módon. Szóval szuperjó lenne ez a parfüm, mert nem túl édes a vaníliától, nem túl fiús a többi összetevőtől az írisz+pézsma+ámbra mumus ellenére sem. Ha kihajítanák belőle az ibolyát, akkor tényleg megérdemelné a Style elnevezést, így viszont elég messze áll tőle. Hatósugara és tartóssága viszont nem nagyon van neki, úgyhogy ezért még egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

mona82

2017. július 15.

Pár éve elhasználtam egy üveggel,akkor imádtam,dícsérték is rajtam,de azt kell hogy mondjam,a mai ízlésemmel már nem fújnám magamra.Egyébként kellemes,bújós,nőies,fás illatra emlékszem,de csak hideg időben használtam.Rajtam tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

zekatty

Korcsoport: >54
2017. január 20.

Egy aranyos km-ás társam meglepett egy mintával belőle. Hát nekem ő, maga a borzalom! Méghogy fás? Kis édes lityi-lötyi, jellegtelen és a tartóssága is konvergál a 0-hoz. Tudom bőrkémia meg egyéni ízlés, de nekem ez a véleményem róla! Na meg az a design, "a stílus maga az ember"- mondta 1753-ban Gerges-Louis Leclers, Buffon grófja, természettudós, aki hál' istennek nem látta Jil Sander eszement "üvegét", de én sem akarom látni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol