Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 3000 postán maradó ajánlott küldeményként , Eladó: LPE
Állapot: Dobozos, Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Előre utalás után postázás
Jil Sander Style+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oila

2021. október 15.

Sok-sok évvel ezelőtt használtam, a legdrágább, legelegánsabb illatom volt akkor. Nosztalgiából vásároltam most újra, és azonnal le kell szögeznem, hogy ez az illat azóta is ugyanúgy csillagos ötös. Miközben egyértelműen a nagyvárosi sikk jut róla eszembe, jellegzetes nyitánybéli fűszerezettsége meg egészen orientális, és az első percekben simán uniszex területre viszi, ahonnan percről percre majd óráról órára tér vissza egy nőies, vaníliás-púderes, kissé zöld és összhatásában inkább hűvös, mint meleg illatba. Nincs benne semmi retró, teljesen kortalan, és nekem az is eszembe jutott róla, hogy simán niche felfogás egy illatról a mai trendek között. Az ibolya (és ibolyalevél) zöldes illatát szeretni kell ahhoz, hogy valaki beleszeressen ebbe a parfümbe, mert hosszú távon dominánsabban van jelen benne, mint a fűszeres nyitány (kardamom), ennek ellenére aki a hűvösebb, kicsit púderes, zöld, összességében inkább elegáns mint bújós illatokat kedveli, annak nem túl rizikós vakvásárlásként sem. Aki melengető púderességre, gourmand vaníliára vgágyik, annak nem ajánlom. Így most, mivel az ízlésem épp erősen a meleg gourmand illatok irányába változott, nem fogom tudni használni, de ez biztosan nem a parfüm hibája. Tartóssága csillagos ötös, szilázsa átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

az egyik kedvenc illatom, szerintem nagyon hasonlít a Lancome Hypnose Edp-re, illetve a Kenzo Amoure illatára, amikkel szintén nagy a szerelem. Tartósságát tekintve közepesnek mondanám, nyáron és télen egyaránt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Piscinke

2021. június 4.

Háát...mivel nagy Jil Sander-rajongó vagyok, ez sem maradhatott ki. Már volt egyszer pici mintám, arról nem tetszett, de gondoltam, adok neki még egy esélyt, mert volt már, hogy fújóssal próbálva kellemesen csalódtam. De itt most nem...nem tudom, hogy a vanília van-e benne valami olyan kombóval, ami nekem émelyítő, vagy az ámbra kelt ilyen hatást, de ez nekem túl tömény, erőteljes, ráadásul levakarhatatlan. Alapból a vaníliás / ámbrás illatokkal fenntartásaim vannak, kevés van csak, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

CintreLow

2020. január 21.

9 éve csak ezt használom.
Párom nem is engedné, hogy lecseréljem, azt mondja, mindig az jut eszébe róla, mikor belémszeretett. El volt ájulva ettől az illattól már akkor is.
Tartós, egész nap érezteti, hogy ott van, de nem várja tolakodva, hogy csak vele foglalkozzak. Az előttem szólók kivesézték már az illatjegyeket, én egyet fűznék hozzá, amitől imádom: lágy kókusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

9 éve csak ezt használom.

Mirácska09

2019. október 29.

Egy fújósom van belőle évek óta, de egyáltalán nem fogy. Nemrég megszagoltam újra és rájöttem miért: nekem egy az egyben Avon Far Away. Azt meg nagyon nem szeretem! 🤢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

sieszter

2019. március 27.

5 ml-t fújkáltam el a hideg hónapokban. Fűszeres, vaníliás, de tényleg nem édes, nem mai, nekem tetszik. De nekem kicsit túl komoly illat, picit unalmas, olyan irodai. Megvenni nem fogom, ezért 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

kvin

2019. január 18.

Nem, direkt nem akarom elolvasni az előző véleményeket!
Csak úgy, saját kútfőből.
Első nekifutásra - kifújásra - ötös! Valami nagyon különleges, kis fanyarkás, fricskás pimasz illat... eltelt kb. 20 perc, gépelek és igen intenzíven, folyamatosan az orrom alá szökik.
Fokozatosan felüti a fejét a vanília, - ami engem már zsigerből elriaszt, - de itt valahogy nincs túltolva, abszolút ki van egyensúlyozva, úgy is mondhatnám, hogy "le van hűtve", mert nem édes, hanem fűszeresen hűs, amibe próbál betolakodni egy kis vaníliás felhang.
Hmmm... nem is tudom, a rózsabors tuti, sőt, kardamom határozottan, ezentúl pedig hűvösséget érzek, ibolya és írisz.. valahogy ezek, jaj, nagyon tetszetős!
Én imádom a Jil Sandereket, mindig jól mutatnak rajtam, ez már többször beigazolódott, és most ő is.
Hosszabb idő elteltével is meglehetősen erőteljes hatótávval rendelkezik! Új szerelemillat van kibontakozóban... bajban vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Nem, direkt nem akarom elolvasni az előző véleményeket!
Csak úgy, saját kútfőből.

silence

2018. november 20.

Kb. 10-12 éve volt egy ilyen Jil Sander Style parfümöm 30ml-es kiszerelésben. Úgy emlékszem, hogy egy nagyon kellemes kis krémes-nőies illat volt. Szerettem, de azidő tájt inkább elegáns nőkön tudtam elképzelni, nem az én sportos-farmeros stílusomhoz illett.... ettől függetlenül elhasználtam azzal az üvegcsével. Szívesen újraszimatolnám, lehet, hogy tizenpár év elteltével már máshogy vélekednék róla, de most az emlékekből töltekezve csak egy 3-ast tudok neki adni, mert nem hagyott maradandó nyomot bennem ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

SimonKrisztike

2017. december 30.

Én imádom ahogy van! SOK parfümmel találkoztam_ de ez olyan... Nagyon finom, nagyon különleges ciprusos és közben balzsamos egyszerre. Aki szereti a Calvin klein IN2You_ ját ezt is fogja csak közben édesebb, sokkal tartósabb és balzsamosabb. Egész nap" pislog " ránk. Fiatalos, egyedi, merész különlegesség. Nem lehet mindennap hordani, de cserébe sosem lehet megunni. Egy igazi stílusos férfi rajong érte, és sosem felejti el... EGYszóval ez különösen gyönyörű. Minden benne van ebben a kis palackban, ami ma egyedi nem hivalkodóan nem túlzottan nem cukorsziruposan és mégis ő a legfeltünőbb mind közül...Ezt nehéz lesz valaha is lekörözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

pomme

2017. szeptember 13.

Olyan jó lenne ez ibolya nélkül! :( Szeretem a borsot és a kardamomot is, mindkettő karakteres és kicsit fiús, de ez a mimózalelkű ibolya tönkrevágja az egészet. Tudom, nem vagyok teljesen normális, de nekem az ibolyaillat olyan, mint azoknak a furcsán tompa hangú és nulla hangterjedelmű "énekesnőknek" a hangja (mint a Moloko-s csaj vagy Dido). Valamiért nagyon felidegesít, pedig leginkább semmilyen. Szürke, jelentéktelen kisegér - sőt, sokkal rosszabb: tetőtől talpig bézsbe és homokszínbe öltözött egér -, de valahogy jobban fel tud idegesíteni, mint egy rakás őrjöngő seggrázós ribi. Azok legalább valamilyenek, még ha irritálóak is, de őszintén azok, nem pedig ilyen sunyi, passzív-agresszív módon. Szóval szuperjó lenne ez a parfüm, mert nem túl édes a vaníliától, nem túl fiús a többi összetevőtől az írisz+pézsma+ámbra mumus ellenére sem. Ha kihajítanák belőle az ibolyát, akkor tényleg megérdemelné a Style elnevezést, így viszont elég messze áll tőle. Hatósugara és tartóssága viszont nem nagyon van neki, úgyhogy ezért még egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lila színű.