Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztami, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Levendula illatú testápoló

Nikuczi

2018. november 19.

Céges ajándékcsomagban volt benne. Az állaga megfelelő, az illata nekem nem tetszik, de egyébként sem szeretem a levendula illatát. Hamar beszívódik, kellemes érzést hagy a bőrön. Kicsi helyen elfér, női táskába ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak