Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   $6   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Ár:   $6
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek

Méhpempőt és aranyport tartalmazó hidrogél szemtapasz.

30 pár hidratáló hatású, zselés állagú szemtapaszt tartalmaz, amik intenzív táplálást biztosítanak a szemkörnyék érzékeny és vékony bőre számára. Csökkenti a puffadás, a sötét karikák és a finom vonalak megjelenését. Használata feszesebb, puhább, simább, élénkebb és energikusabbnak kinéző szemkörnyéket eredményez. A termék összetevői között található, tápanyagokban gazdag méhpempő gondoskodik arról, hogy a szemkörnyék bőre feszes és táplált legyen.

Olcsó eye patch Koreából - Koelf Gold Royal Jelly Hydro Gel Eye Patch

derienart

2018. november 13.

2 ezerért rendeltem, árban sokkal jobban megéri, mint a drogériákban található társai.

Pozitívum: nagyon jól hűsíti és szabályosan érezni, hogy pihenteti a szemkörnyéket, nagyon kellemes érzés. Teljesen magába szippantja a bőr, fél órát szoktam rajta hagyni. Sajnos én karika csökkentő hatást nem vettem észre. Hidratálni hidratál, de sajnos semmi egyebet nem tapasztaltam.

Negatívum: nagyon nagyok nekem a szemtapaszok, így rálóg a szememre kb, illetve orcára is. Én azt vettem észre, hogy az orcán pattanásokat okozott. :S
Brutál sok anyag van rajta, így le kell róla törölgetni, vagy így feltenni, de akkor 10 percig csúszkál lefele míg picit nem issza be a bőr, hogy tapadjon.

Nekem a baleás szemtapasz jobban bejött, de ott 3 db 700,- Ft, itt 30 db 2000. Szóval igazából nincs miről beszélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Messy2214

2018. augusztus 8.

Én ebayról rendeltem 2 ezer ft-ért. Nagyon jó illata van és cukik a kis "tapaszok". Nekem jól hidratál és csökkenti a feketeséget a szemem alatt. Szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

boszimail

2018. július 20.

Nagyon jó áron rendeltem. 2 naponta használom, sokkal simább tőle a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

gingerbloo

2017. március 4.

Roseroseshop-ról van. Jó az ára, a csomagolása cuki és praktikus, nagyon sok termék van benne. Nem egy hiperszuper felsőkatergórás bőrápoló, de szerintem mókás elhasználni, az illata jó, hidratálja a a szem alatti környéket. Csak két hónap a szavatossági ideje, így kétnaponta kell használni. A szemet nem irritálja, este érdemes feltenni, vagy smink előtt pár órával. Nem nagy szám, de jó.
btw roseroseshop-on kemény 2 dollár, és nekem nem irritálja se a bőröm se a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.