Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2015. december 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties-vaníliás illattípus

Illatösszetevők: fahéj, keserűnarancs, vanília, fás jegyek, pézsma

KERESEM! L de Lolita Lempicka
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: rheni
Állapot: Üvegében keresem nem fújós!, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 18000 + posta , Eladó: bozseva
Állapot: 80 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átadás vagy postánmaradó (ajánlott)
zsuzsafabri

2019. október 4.

Imádom ezt az illatot. Az első üveget évekkel ezelőtt egy drogéria leárazásán szereztem be, előzetes próba nèlkül, "zsákbamacskaként" mert nevetségesen olcsó volt. Otthon első fújásra beleszerettem. Már rég vadásztam egy ilyen illatra és el se hittem hogy ilyen szerencsém volt a vétellel: az üvege is giccses-szép, az illata pedig szupertartós. Nálam nyári parfüm, az én bőrömön izzasztó hősègben az igazi 🙂(nekem bősègesen elég volt napi egy fújással). Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni.
Viszont akinek szintén hiányzik (ès ezért is írom most mindezt) javaslom hogy tegyen egy próbát a Lush "What would love do" fújós parfümmel. Egy vendégünkön éreztem és elsőre teljesen azt hittem, hogy a kedvenc Lolita Lempickámat használja. Egyből faggatni kedtem: honnan van neki még ilyen? 🙂 Még aznap kipróbáltam a Lush-ban amit mondott, és meg is vettem. Nálam csodásan működik a kedvencem B verziójaként. Első szaglásra nagyon más illata van (szinte büdös), de várni kell vele pár percet és hasonlóan buja-meleg-füstös-édes-burkolozós lesz, mint a Lolita. Teljesen eltérő összetételűek, èn nem is értem, hogyan lehetséges. De nagyon èlvezem, hogy végre találtam egy alternatívát, ami ráadásul épp ugyanilyen tartós is. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

ftbnny

2019. május 22.

Kezdtem a L'Occitane Eau de Miel-lel - kivonták a forgalomból. Folytattam az L de Lolita-val - kivonták a forgalomból. Mellé sorakozott a Dior Addict - megváltoztatták a receptúrát. Akkor rácsúsztam a L'Occitane Vanille & Narcisse-ra - hogy-hogy nem, kivonták a forgalomból...
Mind közül az L de Lolita volt a legnagyobb kedvencem, az elsővel még a saját anyám lepett meg, találomra lőtte egyszer még sihedernyi koromban karácsonyra, és mára nem maradt más, csak az emlék, és a fájó hiány. Volt még pár szuper Lolita (Fleur de Corail, Fleur Défendue, Le Premier), de egyik sem jelentett annyit, mint ez. Ez volt számomra minden illatok kvintesszenciája, az úgynevezett 'Az Én Illatom'. Most még van egy fél üvegnyi Le Premier, de én a fél vesémet és a fele királyságomat is odaadnám egy üvegcséért ebből, viszont úgy 40 ezerről indul az egy-két elfekvő maradék teszter ára, plusz szállítás, mert azt is a tengeren túlról kellene megrendelnem, szóval én innentől feladtam, marad valamelyik tökmindegy sajátmárkás golyós dezodor, szórakoznak ezek itt velem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Timkeee

2018. november 21.

Kedvenc téli illatom. Olyan mézessütis illat. Sajnos már nem gyártják, pedig egy jól eltalált illat. Tartós, nem tolakodó, magamonelviselős meleg téli kuckós...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Luna1024

2018. április 7.

50 ml-t vettem egy kedves lánytól. Nekem nem lett különösebben a szívem csücske ez az illat, annak ellenére, hogy nagy gourmand-rajongó vagyok, és látom a szerethetősége okát. Objektíven nézve, a maga kategóriájában Ő egy nagyon-nagyon különleges illat, konkrétan szinte egy az egyben mézeskalács, majdnem ugyanaz, mint ami a Nagymamám konyháját lengi be Karácsony idején! :) Nosztalgikus, kedves, pozitív asszociációkat előhívó mesebeli illat, ahogy azt a márkától talán már megszokhattuk. A Casamorati 1888 Líra nevű illata szinte egy az egyben ugyanez, és bár általában nem vagyok niche-párti (sőt!), azt kell mondjam, a Líra szerintem jobb nála. Az valahogy édesebb, teltebb, ám mégsem ragacsos illat, nekem egy sokkal valósághűbb mézeskalács, az L de Lolita pedig kevésbé édes, légiesebb, és nekem hiányzik belőle valami - de hogy mi, azt nem tudnám megmondani... Természetesen ettől még nem rossz, sőt! :) Nekem nem szerelem-illat sajnos, mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a vásárolt 50 ml-ből 40 ml-t végül eladogattam fújósban, és ha 5 ml-t elhasználtam belőle én magam, akkor már sokat mondtam... Azért tartok még belőle pár cseppet, de nagyon ritkán kívánom csak meg. Sajnálom, hogy kivonták, és hogy ennyire nehezen beszerezhető, mert amúgy nagyon kis szerethető és egyedi illat, de azért bevallom, nem sírom tele a párnámat miatta. Ha nem volnék csóró, mindenképp a Lírát vásárolnám meg helyette.

Az üvege nagyon kis ötletes, igazi dísze lehet a pipereasztalnak, és a tartóssága is nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Nimfa551

2017. december 30.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! A kedvenc parfümöm! Nagy nehezen szereztem egyet magamnak eBayről, nem volt olcsó, de nekem megérte! Nagyon jó mézeskalács illata van a bőrömön és rendkívül tartós az illata, még zuhanyozás után is éreztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Zara79

2017. december 28.

Imádom ezt a parfümöt! Sajnos már sehol nem tudom beszerezni! :( Ha valakinek van eladó, illetve tud segíteni,hogy hol lehet még megvásárolni azt megköszönöm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Kedi81

2017. november 5.

A vélemények alapján már nagyon kíváncsi voltam rá,mivel már nem gyártják,így sok esélyem nem volt,hogy megismerjem,de Dórinak hála-köszönöm!!!😊-sikerült 10ml-t szereznem belőle,már elsőre is nagyon tetszett,rajtam nagyon hasonló az Angel Muse-hoz,amit imádok,a tartóssága is hasonlóan kiemelkedő,reggel egy nagyon picit fújtam magamra,egész nap körbeölelt és illatozott,és még este is éreztem,nagyon finom,tényleg kicsit sütis illat,gondolom a fahéj,vanília és narancs összetevők miatt,sajnálom,hogy már nem kapható,különben biztos vennék üvegest belőle🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Lierre

2017. május 4.

Csere útján került hozzám egy nagyon kedves krémmániástól... Igazából először ki sem akartam próbálni, mivel az utóbbi időben több keleties illatban is keservesen csalódtam. Végül a lány fújt egyet a csuklómra, meglepődtem, mert nagyon kellemes volt. Nagyjából egy óra múlva éreztem, hogy elvesztem... Enyém lett végül.
Már nagyon régóta nem volt olyan parfümöm, ami puszta jelenlétével bearanyozza a napom, ez csupa öröm és boldogság! Először főhelyre tettem a parfümös polcomon, végül győzött a józan ész és egy sötét fiókban óvom ezt a csodát. De törékeny bája ellenére olyan ereje van, hogy a fiókból is csak az ő illata árad, pedig van ám konkurenciája!

Ha valakinek van megunt példánya, bármikor vevő vagyok rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Ha valakinek van megunt példánya, bármikor vevő vagyok rá!

elvanui

2017. február 11.

Ez a világon a legboldogabb illatom. Az életem egyik klasszabb periódusára, és parfümmániám éppen durvuló szakaszára esett a debüje, azóta is imádjuk egymást. Nekem az immortelle a gyengém, ha kicsikét piszkos, az meg a még jobb, és ő nekem főleg az. Meg hát fahéj, narancshéj, vanília, amik közül mind csodás itt, mindegyik jegy. Instant stresszoldás, és brutál tartós, nagy hatósugárral. Mentem mindenhonnan, ami még menthető, spájzolom, mert őt év közben állandóan használom is, de keresem bőszen az utódját. Nagy hülye volt, aki elkaszálta, mert ikonkategória a gourmand műfajban. Kelj fel és járj! Mi lesz velem nélküled?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Timi8

2016. december 10.

Legeslegkedvesebb Lolitàm! Fantasztikusan finom, semmihez sem hasonlìthatò, egyedi illat. Elegàns, nőies, kortalan, mennyei. Stìlusàban, karakterében szàmomra leginkàbb az Angel edt-re vagy az Innocent-re hajaz. Fàs-pézsmàs, làgyan fűszeres, közepesen édes, konkrétan az én orromnak ez egy luxus parfüm, mennyei! Minden tùlzàs nélkül. Kissé mézeskalàcsos feeling, de méz nincs benne, annyira nem is fahéjas és nem is az a sütisen édes, de összességében mégis eszünkbe juthat ròla, sokkal disztingvàltabban, elegànsabban. Nagy kàr, hogy màr nem gyàrtjàk! Örök darab!!! Szàmomra nem egy mindennapos, rohangàlòs illat, nekem hideg időjàràs és alkalom kell hozzà. Nagy becsben tartom, parfümgardròbom egyik ékköve! A karàcsonyi időszak a legalkalmasabb ennek a gyönyörűséges illatnak a viselésére (szerintem). Egy adventi vàsàr punccsal, forralt borral, vagy egy karàcsonyi előtti pàr napos wellness-kiruccanàs tökéletes kiegészìtője. Mesés illat, 100csillag!

Ha bàrki megunt példànnyal rendelkezik vagy hasonlò illatalternatìvàt tudna ajànlani, ne tartsa magàban, szìvesen àtveszem! timi.gerlach@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

Színezék. Lila színű.