Lactovit

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A tejben lévő tápanyagok, mint a fehérjék, a kalcium és az ásványi anyagok közismerten jótékony hatással vannak az emberi szervezetre, felfrissítik és táplálják a bőrt.

A Lactovit tápláló tusfürdő összetevői között egy tejsav származék, a laktomicella is szerepel, mely kiemelkedően hidratáló hatású.

Kiszerelés: 650 ml

Luiselotte

2019. augusztus 23.

Teljesen véletlenül akadt a kezembe a nyaralónkban, még régebben vehettük. Nyugtatta a napozástól megviselt bőrömet az illata is kellemes nekem tetszik.
De amiért ezt a véleményt pötyögöm az az alsóbb régiókra gyakorolt pozitív hatása. Indulás előtt felfázásos tüneteim voltak , csak nagyon enyhén kb. , hogy bosszantson. Mivel nem vittem külön intim lemosót gondoltam , hogy tejsavas , kipróbálom ott is. Mintha folyékony selyemmel fürödtem volna és életemben nem éreztem ennyire komfortosnak odalent a dolgokat egyetlen intimlemosótól sem. Egy alkalom után elmúlt minden bajom és négy nap Balatonban ázás sem tudott ezen változtatni . Haza is hoztam magammal ,ezentúl csak ezt fogom használni, igaz, hogy nem tusfürdőnek :) Hasonlóan feledékeny bajban lévő kolleginák nyugodtan tegyenek vele egy próbát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Renus

2019. július 7.

Nagyon megkedveltem ezt a márkát, igazán kellemes az illata ennek a tusinak igazi tisztaságillat.
Olyan puhává varázsolta a bőröm hogy testápoló nem is volt szükséges hozzá.
5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Olyan puhává varázsolta a bőröm hogy testápoló nem is volt szükséges hozzá.
5 csillag. :)

Jeanette88

2019. január 8.

Hidratál, jó használni! Én az illatát is szeretem, kellemes, nem túl erő, tisztaságérzetet hagy maga után.
Egyedüli gond a nagy "szája" túl sok jön ki egyszerre, és így gyorsan fogy nálam is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

girlinpink

2018. december 6.

Az illatát annyira nem szerettem, de a hatása kárpótolt érte. Puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Málni

2018. november 9.

Lactovit original 300ml-s tusfürdőt vettem a nagyon száraz bőrömre, először ugyanúgy szárított, majd pár alkalom után már kevésbé. Állagra nagyon folyós, ezért gyorsan fogy, sőt már szinte el is használtam a teljes flakont. Az illata tetszik, kellemes. Kicsit többet vártam tőle, de nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

gabrielladunai

2018. március 18.

Az ekcémás barátom, - aki általában csak Uriage termékeket használ tusoláshoz - is azt mondta, hogy egyáltalán nem volt rossz vele tusolni, nem viszketett tőle és nem is szárította ki a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

GoldAngel

2017. december 27.

Nem rossz, bár az illatukon lehetne csiszolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Nem rossz, bár az illatukon lehetne csiszolni.

Monica87

2017. október 22.

Úgy tűnik, én fogom lehúzni ezt a terméket, de nekem nem vált be. Ami pozitívum, az illata és az állaga. Kellemes volt vele fürdeni, addig amíg nem vettem észre, hogy nemhogy nem hidratál, de szárít. Konkrétan a kezem fehéren hámlott tőle. Talán a tejsav miatt, mert az hámlasztó hatású...meg a többi káros összetevő...Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Martini

2017. szeptember 25.

Kedvenc tusfürdőm!Volt a nyakamon egy száraz foltocska,amit hiába kenegettem bármivel,egyszerűen nem múlt el!Aztán megvettem ezt és már az első használat után elmúlt😮Ez számomra is meglepő,de tényleg így van.Azóta nem is használok mást!Aki nem küzd erős bőrszárassággal,annak még a testápolót is kiválthatja.Bátran ajánlom,mert sokkal szebb tőle a bőröm!Próbáltam a többi változatát is,de nekem ez vált be a legjobban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

zs001

2017. március 7.

Szerintem az egyik legjobb tusfürdő. Nagyon kellemes, enyhe az illata, jól habzik és nem szárítja a bőröm. Már sokszor vettem újra, a klasszikus kék nivea mellett ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Inositol, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Retinol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.