Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 70 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2017. május 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 70 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Uniszex illat

Kiadás éve: 2014

Fej: lime
Szív: fehér viola
Alap: bőr, fás jegyek

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Lady Gaga Eau De Gaga edp
Ár: 6.000.- Ft (+szállítás) , Eladó: Qwerty
Állapot: 75 ml (próbálva, 3 fújás hiányzik), Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés: banki átutalással, küldés: foxpost vagy posta.

Qwerty

2020. október 7.

Régóta akartam már egyet, mert az ilyen uniszex illatok jól működnek rajtam, lime, ibolya, fás (reméltem nem túl pézsmás) dolgok, bőr...mi baj lehet?
Férfias illatot cseréltem el érte, és férfiillatot kaptam. Amilyen szériám van mostanában, meg sem lepődök. Kifújáskor sem lime, sem ibolya, hanem egy pacsulisan erős keverék, van pár szép pillanat, mikor ez az egész átalakul egy bőrős-fás tkp. minőségi férfiillattá rajtam, de ennyi. Sokan panaszkodnak, hogy hamar elillan. Bár azt tenné, de nem. Az én bőrömön egy leheletnyi nőiesség sincs benne, amit rettentően sajnálok, mert úgy jó lenne. Ha marad, meleg időben még próbálgatom...a reménynél csak a hülyeség nagyobb túlélő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

mariasoros

2020. szeptember 1.

Nem vagyok Lady Gaga rajongója, sőt egyáltalán nem ismerem a munkásságát. Arra viszont emlékszem, hogy amikor a csillaga emelkedni kezdett, felróppentek bulvárhírek arról, hogy valójában nem is nő, hanem férfi. Nekem erről szól ez a parfüm. Kifújáskor egy remek férfi illat, de aztán hamar átalakul egy kellemes, friss, tavaszi/nyári női parfümmé. Tényleg szép illat, hiába a kevés összetevő. Nagyon tetszik az üvege, luxusérzetet kelt potom pénzért. Eddig csak csuklóra fújtam, ahol sajnos mind a szillázsa, mind a tartóssága gyengécske. Viszont olcsó, tehát lehet bátran fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Alsace

2020. július 9.

5 éve vettem egy üveggel a reptéren, éppen akciós volt, nem bántam meg! Noha nem vált a kedvenc illatommá, a Fame viszont abszolút szerelem volt. (Nagyon szeretem magát az énekesnőt is.)
Ez a parfüm rajtam nagyon pasis volt leginkább a fanyarsága és a bőr és pici fűszeresség ami bennem megmaradt ennyi év után. Nem hiszem, hogy újravenném, de aki szereti a maszkulin illatokat, tökéletes választás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

MesMess

2020. július 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon pozitív meglepetés. Citrusos-teás valóban, virágos is, a leszáradása elég bőrös. Tényleg kicsit maszkulin, de nekem nagyon tetszik. Bőrön nekem kevésbé tartós, ruhán másnap is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

adrienn999

2020. május 25.

A lime fejillat vettem meg, vakon. A kezdeti fázis leginkább mentás férfideóra emlékeztet, de azután az hálistennek elmúlik, és egy zöld, banánlevél illat marad, ami már teljesen uniszex. Nem rossz, ha nem lime-ra vártam volna. Melegben szerintem jó lesz. :) Nem tart sokáig, kb 1-2 óra, de mivel olcsó ezért kifejezetten nem volt elvárás sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

emitaylor23

2019. augusztus 5.

Ez valami baromi jó illat. Fanyar, teás, egyszerű. Viszont nem tartott rajtam még egy órát sem. Még azért tesztelgetem, már csak Gaga miatt is :)

Update: Idegesitően illékony, egyszerűen semmi nem érezhető egy óra után, ez sajnos kettesre degradálja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Szilvi0103

2019. május 25.

Az itt lévő vèlemenyek alapján vettem meg(luxplus.nl mèg kapható).Az első fujáskor azt hittem elhányom magam,mintha valami rodható poshadt dolgot szagoltam volna de ez kb 2 percig se tart.Na de ami ezután jön èdes kicsit férfias . egyszerűen imádom ès a párom is oda van èrte.Csak ajanlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

karaibrahimgil

2019. január 10.

Furcsa parfüm ez. Ezalatt nem elsősorban arra gondolok, hogy az üvege Tom Fordénál is kevésbé átvilágítható. (Ugye milyen minőségi a csomagolás egy olcsóbb kategóriájú termékhez képest?!)
Kétszer próbáltam ki: elsőre szúrós-bőrös illata volt. Nem tetszett. Másodjára meglepően egyedi, tartós és finom egyveleggé vált a bőrömön.
Nem szeretnék sznobnak tűnni, de az egyetem befejezése óta nem vettem "sztárparfümöt". A Krémmánián azonban az elmúlt egy hónapban két Gagára is cseréltem. Nem tudtam ellenállni nekik. És nem bántam meg.
Az American Horror Story és a Csillag születik után még egy dolog, ami miatt úgy gondolom, Lady Gaga menő. Igen, az általam kipróbált illatok is azok voltak. Úgyhogy várom a sminkkollekcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

pomme

2018. szeptember 25.

Friss, picit karcos illat, főleg a frissen vágott lime és a bőr érződik ki belőle egy kis teával. Ha 20 éves korom előtt talál meg, tutira veszek belőle, akkoriban nagyon szerettem a citrusos-teás, uniszexebb illatokat, simán tusoltam egy-egy csajosabb Axe-szal, viszont ma már a világból ki lehet kergetni a frissességgel és a citrommal, trópusi gyümölcs kórt kaptam azóta. De a régi énem értékelte volna ezt az uniszex illatot, el tudom képzelni, hogy egy tizenéves vagy egy bevállalósabb felnőtt simán tudja viselni. Szerintem igenis vagány és szemtelen illat, de nem csak a fiatal korosztálynak való, sokoldalúbb annál. Nekem ez inkább őszi illat, mint nyári, őszből is inkább a vége.
Amiért nem veszem meg: először én is szaladtam vele az emberemhez, hogy nézd, lime-os fiúszag, próbáld ki. Szó nélkül kipróbálta, és egy óra után kijelentette, hogy ez nem férfi parfüm, pedig nem tudta, hogy éppen mivel nyaggatom. Jól van, mondom, akkor magamra kenem (mintám van), hátha női. Egy újabb óra múlva dugom az orra alá: "háááát, ez kanszagú...nem jó...". :DDDDD Most erre mit mondjak? Angol oldalakon 8 fontért hajigálják a 30 millist, ha nagyon nem tudom már mire elverni a pénzem akkor veszek egy ilyet és néha nosztalgiázok egy kicsit.

Update: Megvettem, szeretem, meg néha frászt kapok tőle. :D Tipikusan az a parfüm, ami maga dönti el, hogy milyen lesz. Egyszer friss lime bőrrel + rocknroll (minden jó és rossz értelmében, de attól hiteles), vagy éppen egy jó kis westernes Clint Eastwood-illat a maga nyers bőrös illatával, férfias vonalával, aztán meg harmadjára haláluncsi kanszag (aztán csodálkozik mindenki, ha annyi parfümünk van, amit ha 300 évig élnénk, se használnánk el...akkor kérem, tessék viselkedni, nem változgatni félnaponként). A lineáris illatok is tudnak jók lenni, csak az melósabb...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

nyuszo

2018. szeptember 12.

Kesernyés bergamott….
Szálas fekete tea fém dobozban....füstös....száraz, poros.
Earl Grey....jó sokáig áztatva....keserű! (cukor nincs!!!)
Dohány.
Karcos!
Kissé maszkulin....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Kesernyés bergamott….
Szálas fekete tea fém dobozban....füstös....száraz, poros.
Earl Grey....jó sokáig áztatva....keserű! (cukor nincs!!!)
Dohány.
Karcos!
Kissé maszkulin....

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.