Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 70 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2017. május 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 70 ml

Alap: bőr, fás jegyek

Ár: 3000 , Eladó: eternity
Állapot: tele van, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: vevő állja
Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
emitaylor23

2019. augusztus 5.

Ez valami baromi jó illat. Fanyar, teás, egyszerű. Viszont nem tartott rajtam még egy órát sem. Még azért tesztelgetem, már csak Gaga miatt is :)

Update: Idegesitően illékony, egyszerűen semmi nem érezhető egy óra után, ez sajnos kettesre degradálja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Szilvi0103

2019. május 25.

Az itt lévő vèlemenyek alapján vettem meg(luxplus.nl mèg kapható).Az első fujáskor azt hittem elhányom magam,mintha valami rodható poshadt dolgot szagoltam volna de ez kb 2 percig se tart.Na de ami ezután jön èdes kicsit férfias . egyszerűen imádom ès a párom is oda van èrte.Csak ajanlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

karaibrahimgil

2019. január 10.

Furcsa parfüm ez. Ezalatt nem elsősorban arra gondolok, hogy az üvege Tom Fordénál is kevésbé átvilágítható. (Ugye milyen minőségi a csomagolás egy olcsóbb kategóriájú termékhez képest?!)
Kétszer próbáltam ki: elsőre szúrós-bőrös illata volt. Nem tetszett. Másodjára meglepően egyedi, tartós és finom egyveleggé vált a bőrömön.
Nem szeretnék sznobnak tűnni, de az egyetem befejezése óta nem vettem "sztárparfümöt". A Krémmánián azonban az elmúlt egy hónapban két Gagára is cseréltem. Nem tudtam ellenállni nekik. És nem bántam meg.
Az American Horror Story és a Csillag születik után még egy dolog, ami miatt úgy gondolom, Lady Gaga menő. Igen, az általam kipróbált illatok is azok voltak. Úgyhogy várom a sminkkollekcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

pomme

2018. szeptember 25.

Friss, picit karcos illat, főleg a frissen vágott lime és a bőr érződik ki belőle egy kis teával. Ha 20 éves korom előtt talál meg, tutira veszek belőle, akkoriban nagyon szerettem a citrusos-teás, uniszexebb illatokat, simán tusoltam egy-egy csajosabb Axe-szal, viszont ma már a világból ki lehet kergetni a frissességgel és a citrommal, trópusi gyümölcs kórt kaptam azóta. De a régi énem értékelte volna ezt az uniszex illatot, el tudom képzelni, hogy egy tizenéves vagy egy bevállalósabb felnőtt simán tudja viselni. Szerintem igenis vagány és szemtelen illat, de nem csak a fiatal korosztálynak való, sokoldalúbb annál. Nekem ez inkább őszi illat, mint nyári, őszből is inkább a vége.
Amiért nem veszem meg: először én is szaladtam vele az emberemhez, hogy nézd, lime-os fiúszag, próbáld ki. Szó nélkül kipróbálta, és egy óra után kijelentette, hogy ez nem férfi parfüm, pedig nem tudta, hogy éppen mivel nyaggatom. Jól van, mondom, akkor magamra kenem (mintám van), hátha női. Egy újabb óra múlva dugom az orra alá: "háááát, ez kanszagú...nem jó...". :DDDDD Most erre mit mondjak? Angol oldalakon 8 fontért hajigálják a 30 millist, ha nagyon nem tudom már mire elverni a pénzem akkor veszek egy ilyet és néha nosztalgiázok egy kicsit.

Update: Megvettem, szeretem, meg néha frászt kapok tőle. :D Tipikusan az a parfüm, ami maga dönti el, hogy milyen lesz. Egyszer friss lime bőrrel + rocknroll (minden jó és rossz értelmében, de attól hiteles), vagy éppen egy jó kis westernes Clint Eastwood-illat a maga nyers bőrös illatával, férfias vonalával, aztán meg harmadjára haláluncsi kanszag (aztán csodálkozik mindenki, ha annyi parfümünk van, amit ha 300 évig élnénk, se használnánk el...akkor kérem, tessék viselkedni, nem változgatni félnaponként). A lineáris illatok is tudnak jók lenni, csak az melósabb...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

nyuszo

2018. szeptember 12.

Kesernyés bergamott….
Szálas fekete tea fém dobozban....füstös....száraz, poros.
Earl Grey....jó sokáig áztatva....keserű! (cukor nincs!!!)
Dohány.
Karcos!
Kissé maszkulin....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Kesernyés bergamott….
Szálas fekete tea fém dobozban....füstös....száraz, poros.
Earl Grey....jó sokáig áztatva....keserű! (cukor nincs!!!)
Dohány.
Karcos!
Kissé maszkulin....

szilva82

2018. szeptember 8.

Most szereztem be!!!!
És bevallom nem értem miért 3 csillag....ja de....az a mocsok általánosítás....ha Lady Gaga, akkor extrémitás, polgárpukkasztás.
Pedig ez a lány nagyon egyszerű, és marhára szeret természetesnek lenni.
És ez az illat olyan, egyszerű, de mégis....nagy rajongója vagyok a teás, füstös, bőrös, dohányos illatoknak. Egyik vágyam egy menzás Garzon teás parfüm....
Szóval ez is egy finom teás, bergamottos illat/nekem egy pötty vetiver hiányzik/...reggelre, kócos reggelekre, fáradt hétfőkre, esti romkocsmára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Most szereztem be!!!!
Pedig ez a lány nagyon egyszerű, és marhára szeret természetesnek lenni.

bf11

2018. augusztus 29.

Számomra ez az év legkellemesebb csalódása (eddig). Őszintén mondom, fenntartással nyúltam érte, csakis a kíváncsiságom vitt. A doboz semmitmondó, ám az üveg már igen szimpatikusnak bizonyult. Az illat pedig...lenyűgözött. 30 fokban illatoltam először,és valóban a Mugler cologne ugrott be róla elsőként. Ám a Mugler kissé egyhangú leszáradásával szemben, ez mókás, okos illat. Kimondottan élveztem,a hogy időről-időre megcsapott a saját illatom (ego trip, tudom, dehát tényleg :D). Meglepően tartós és kiválóan szerepelt az utolsó pillanatig. Sok esetben a leszáradásánál bukik el nálam egy-egy parfüm, ezért is tartottam egy "celeb parfümtől" (ezek hajlamosak elbutulni), de biztatok mindenkit egy próbára legalább :) Nálam állandósult a repertoárban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Oeminoemi

2018. július 1.

Sikerült elcsípnem egyet az utolsó példányok közül, teszter persze égen-földön sehol, így csak reméltem, hogy nem lövök mellé vele. Egészen a metrópótlóig bírtam hogy ne tépjem fel az amúgy szerintem nem túl szép csomagolást, de a belseje arányos, ízléses üveget rejtett. 35 fokban, nyári zivatarban, full tömött buszon először a teás aroma (earl grey) csapott meg. Elkönyveltem magamban szép, szép, hozza a nyári kölnik 4711, TM Cologne karakterét, könnyű, friss, tiszta, üdítő stb... Na igen, mindezeket tudja és még mást is, például azt, hogy egy-két óra után átforduljon egy kifejezetten elegáns, bőrös, sós, ugyanakkor lágy illattá, azzá a fajtává amelyek a Hermés illatok sajátjai. Nemes, kiegyensúlyozott parfümnek érzem, vannak benne kontrasztok, lágyság-szúrósság, üdeség-elegancia. Kortól, nemtől függetlenül ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

eternity

2018. május 5.

trendi, finom illat, és nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

trendi, finom illat, és nagyon tartós!

Jelizz

2018. április 23.

nagyon olcso volt 15 ml es 3 €uro. Csinos kis kulso (fekete es ezust, ez tetszik) uniszex illatnak mondjak de inkabb noies. Fas, citrusos illat tetszik, bar nem az en illatom nyarra jo lesz! Tartosagga, haaat... par orat erzem utana mar nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.