Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5990 Ft

A mindig megújuló énekesnő első parfümje hű maradt extravagáns stílusához, a tetszetős üvegcse ugyanis fekete színű fluid állagú parfümöt tartalmaz, mely csak a bőrön válik átlátszóvá. A teljesen átlátszó üvegcse dizájnja is ezt az innovációt hivatott reklámozni: az átlátszó, tojás formájú szórófejes üveget aranyszínű, karmos kupak zárja le.

Az illat megkomponálásakor is elrugaszkodtak a hagyományoktól, ugyanis a parfüm nem a hagyományos parfümpiramist követi, hanem egy különleges keverési eljárással minden illatösszetevőt egyszerre érezhetünk. Az összetevők - nadragulya, orchidea, Sambac jázmin, méz, sárgabarack, füstölő és sáfrány- közül a legkülönlegesebb talán a belladonna (nadragulya), amely egyáltalán nem szokványos.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 28.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Üvegében, Lady Gaga Fame EDP
Ár: 11.900.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 100 ml/kép szerint, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxi, Packeta, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ALettah

2020. október 15.

Update: Nos, van az a leárazás, aminek nem lehet ellenálni, úgyhogy enyém lett életem első celeb-parfümje :)) Jó későn kezdtem 32 évesen. És nem bántam meg, gyönyörű az üveg, és az illat huzamosabb viseléssel jobban hozzámidomult: lágy, körülölelő, de van benne titokzatosság és mélység is. Tartós, de a szillázsa nem erős, ezért az én hiperérzékeny orrú férjem is elégedett vele. Nagyon megszerettem! Az idei borongós őszi szezonban is velem van, a hulló levelek közt adja ki az igazi potenciálját.

Igazán különleges darab, de Lady Gagától nem is vártam volna mást. A designja nagyon tetszik, a fekete folyadék, az érdekes kupak, a lekerekített üveg és a karmos díszítés közötti ellentét...az illat az én bőrömön egy érdekes, mézes-füstölős, picit nehéz, inkább estére illő kompozíció lesz, olyasmi, amit egy dögös fekete ruhával és bakanccsal tudnék viselni. Tetszik, de nem tudnám kihasználni a teljes potenciálját, úgyhogy egyelőre nem költözik hozzám.
De az biztos, hogy kellemes meglepetés és nem szokványos celeb-parfüm, úgyhogy négy csillag legalább jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Nikcsy91

2020. október 4.

Nem vagyok jò véleménnyel a celeb parfümök iránt, de ezt szeretem. Édes, semmivel nem összetéveszthető illat. Már nem gyártják, ezért az 50 ml-es üvegemmel spòrolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Ez az az illat az életemben, amit úgy vettem meg hogy meg sem szagoltam. És amúgy is akármilyen illatú lett volna izzó egyetemista korom illata és csakazértis megvettem volna. Nagyon vagány, tartós imádott fekete, jó az illata is, számomra egy éjszakai illatként működik a legjobban. Nem vettem újra, mert egyszeri és megismételhetetlen számomra, ez Gaga miatt tetszett leginkább, a többi pedig minden rendben van vele és szívesen használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

diosbejgli

2019. július 31.

Nekem jelenleg ez a kedvenc parfumom. Jó illata van és elég tartós is. Az üvege pedig még külön tetszik, akár onvedelemre is lehetne használni :D szerintem apszolut megeri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

lillka

2019. május 27.

Csak mintát rendeltem belőle, de vágyom a teljes kiszerelésre, mert egyszerűen csodás. Egy belevaló, nőies, de nem nehéz illat, nem tolakodó. Tartósságát nem a legerősebb, de némely összetevőjét nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Anne74

2019. május 15.

Erről a parfümrol annyit szeretnék írni,hogy nagyon kellemesen csalódtam...
Vakvasarlas volt...miután jót hallottam róla.
De fenntartással kezeltem...
Örülök,hogy győzött a "kíváncsi énem"...:)
Szeretem,igazán összhangban van az illat és a kivitelezés... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Erről a parfümrol annyit szeretnék írni,hogy nagyon kellemesen csalódtam...
Vakvasarlas volt...miután jót hallottam róla.
De fenntartással kezeltem...
Örülök,hogy győzött a "kíváncsi énem"...:)
Szeretem,igazán összhangban van az illat és a kivitelezés... :)

encikeke92

2019. május 10.

Nagyon vegyesek az érzelmeim... :( Régóta vágytam rá, imádom az illatát, de nálam a tartóssága testpermet szintű... Amint befújom magam vele, és leérek a harmadikról, már semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

kvin

2019. április 26.

Mit is mondjak... nagyon akartam a feketesége, extravaganciája miatt és, mert Lady Gaga neve alatt fémjelzett. Ami úgy tűnik, ebben az esetben nem jelent semmit, csak egy marketing-fogás. Letűntek már az Elisabeth Taylor-os és Madonnás korok, amikor az illatok kapcsolódtak is a névadójukhoz, most már Britney Spears-es és Rihannás időket élünk. Behódulunk a reklámoknak, és annak, amiket sugallni akarnak.
Érdekes, hogy páran édesnek, egyesek viszont zöldesnek írták le. Rajtam ez olyan kis semmilyenecske, barackos illatocska a vége felé kacsintgató üdeséggel, de minden mélység nélkül, "zöldséget" pedig egyáltalán nem érzek. Sem tömjént, sem nadragulyát - a színét kivéve - mint egzotikumot.
Abban mélységesen egyetértek, hogy a külcsín nem passzol a tartalomhoz. Szerintem ha nem lenne így tálalva - fame&design - akkor más vélemények születnének.
Szeretem Gaga-t - főleg a mostani, letisztult, beérett nőt - de ez nekem gyengécske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

silver

2019. április 23.

Ha nem tudnám, hogy ez a parfüm anno 2012-ben jelent meg, azt hinném, az ihlet akkor jött hozzá, mikor Lady Gaga fátyolos tekintettel énekelte a Shallow-t Bradley Cooperrel az idei Oscar-díjátadón.

Édes, mint a méz, orchideás, barackos. Nőies, nem hivalkodó, kellemes illat, visszafogott szillázzsal (hála a jó égnek), közepes tartóssággal. 1 fújás is elég.

Emlékszem, mikor először megjelent, sokaknak csalódást okozott, mert az akkoriban még különösen extravagáns Lady Gaga imázsához nemigen illett ez a kompozíció. Kicsit én is erőltetettnek tartom ezt a fekete színt, a karmokat, az illat maga ehhez túl finom és bájos, biztos hogy nem ilyesmire asszociálnék róla, de ez talán mellékes is. Csodás illat. Sajnálom, hogy nehezen beszerezhető már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

kicsispenot

2019. április 17.

Nagyon szerettem az illatát, de nem volt 100%ban tartós. 4 csillag, mert nem vettem újra, és nem is tervezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.