Lavozon

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Magas fényvédelem. Vízálló. A kiegyensúlyozott, hatékony UVA/UVB szűrőrendszer azonnal megbízható védelmet nyújt a leégés ellen. E-vitamin és Panthenol tartalmú formulája bőrét tartósan hidratálja, és segít megelőzni a napsugárzás okozta bőröregedés kialakulását. A tudomány legújabb ismeretei alapján összeállított készítmény. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Kiszerelés: 200 ml

gubas

2017. augusztus 2.

Én is ragadós vagyok tőle. Alig vártam strand után hogy lemossam. Az illata rendben van, az ára is. De többet nem veszek. Viszont a napozás utánija nagyon rendben van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Ophelia

2014. június 10.

A pumpás verziót használom tavaly óta. Elégedett vagyok vele, már amennyiben naptejjel ez lehetséges, szinte mindegyiktől ragacsosnak érzem magam. Az illatát szeretem, szerintem nem túl erős, és a leégést is sikerült elkerülnöm a használatával. Strandolások és pár órás séták alkalmával teljesen jó, de azért az elég bosszantó, amikor a nap végére mindenféle muslicák meg növények vannak a bőrömbe gyógyulva, nem is beszélve a porról. De mivel az első a fényvédelem, 4 csillagot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

n.eszter92

2012. augusztus 18.

Most már pár használat után elmondhatom, hogy jó. Kicsit ragad a bőröm tőle, de nem zavar. Nagyon jó ára van, és nem égtem le, pedig én hamar égek. Na meg nem maradok fehér mikor felkenem.

Update:
Na jó, erős napsütésben a strandon leégtem. De lehet, hogy nem kentem elégszer, úgyhogy nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Update:

Viki000

2012. július 19.

Leégés ellen jól véd, és nem hagy nagyon zsíros, vastag réteget. Ez a része rendben van. Na de jöjjön a negatív része: ragadok tőle és szinte fulladozik alatta a bőröm. Én arcra is kipróbáltam és ott különösen kellemetlen. Az alkoholt nagyon érezni benne, érzékeny bőrre alkalmatlan szerintem. Amúgy olcsó és ahogy írtam a leégés ellen tényleg véd, de a negatívumok elég zavaróak. 800-900 Ft körül volt a 200ml-es flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Macska

2012. június 28.

Nekem ebből az arcra való van, 20-as faktorú, simán használtam az egész testemre is. Eddig még nem égtem le tőle, de szépen barnultam. Pattanást sem okozott, nem zsírosít. Jó termék, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.