Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: demeve, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A Leichner Camera Clear Tinted Foundation eredetileg a színpadi és filmes színészek számára kifejlesztett alapozó, amely mostantól bárki számára elérhetővé vált. Tökéletesen illeszkedik a bőr színéhez és minőségéhez. Speciális összetevőinek köszönhetően egész napos hidratáltságot biztosít.

demeve

2016. december 11.

Magyarországon nem tudom, hol kapható, de interneten bárhol hozzá lehet jutni, olyan 4 fontért kábé. Szerintem zseniális. Kicsit erős az illata, de mivel nagyon kevés kell belőle, felvitel után már nem érződik. Zsíros bőrre nem jó. Közepesen tartós és olyan 80%ban fed, viszont a tág pórusokkal 100%osan elbánik, én pl. emiatt imádom. Színválasztáskor bele kell kalkulálni, hogy a krém színe legyen vagy 3 árnyalattal sötétebb a bőrnél, mert felvitelnél "kivilágosodik". Szóval nem kell aggódni, hogy túl sötét lesz, mert simán hozzáidomul a bőrszínhez. Maszkhatás nincs. Szóval nálam max. pontos. :)

Update 2016.12: Azóta se találkoztam jobb alapozóval, száraz bőrre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Update 2016.12: Azóta se találkoztam jobb alapozóval, száraz bőrre!

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.