Lolita Lempicka

Ár:   6410-9350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. április 25.

Ár:   6410-9350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties-virágos illattípus (bergamott, narancsvirág, bors, gyanta, pacsuli, tonkabab, borostyán).

Lolita Lempicka Si Lolita fújós eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
alizee

2019. április 18.

olyan nehéz írni egy parfümről ami olyan közel áll az emberhez. mondhatnám, hogy signature illat de nem mondom, viszont az egyik legkedvesebb parfümöm. tipikus megunós-csak félig elhasználós vagyok (sok esetben) de ez az egyik aminek mindig kell a polcomon lennie, már csak azért is meg olyan jó ránézni az üvegére. mondjuk szerintem a cuki üveg köszönő viszonyban sincs a tartalmával. száraz borsos, gyógynövényes balzsamos illat, nagyon friss, kicsit szúrós is de pont annyira, hogy jól essen az orromnak, a narancsvirág szépen tompítja. tartóssága is tökéletes, hétköznapi-nappali-esti tökmindegy, négyévszakos, ugyanúgy egy kényelmes szaladgálós nyári napon megállja a helyét mint egy vörösrúzsos randi estén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Renike77

2019. január 12.

Vagány üvegben vagány kis illat. Főleg pacsuli, mellé egy kis bors és virág. Látszólag meghökkentő, valójában harmonikus. Jó kis erős, hétköznapi illat, elérhető áron. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Cintia04

2018. szeptember 1.

Szívemnek egy nagyon kedves és aranyos hölgyétől kaptam ebből az illatból! Innen is köszönöm!❤️ Gyönyörű és összetett illat. A borsos jegyek az én bőrömön alig mutatkoznak meg éppen csak egy csippetnyit. Virágos kissé pacsulis tartalmas és gazdag mégis friss és nagyon nyugtató illata van. Rajtam olyan mintha fahéjas is lenne tudom az nincs benne sejtem, hogy itt a gyanta lehet a ludas azt érezhetem a többi összetevővel egyetemben ami ezt az édeskés kissé poros, balzsamos érzetet adja. Puha, selymes, meleg, nagyon nőies és érzéki illat. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Emli70

2018. augusztus 14.

Hát... Sajnos az a parfüm, amiben olyan fűszer illatanyagát tették bele, amit leginkább a főzéshez használok, egy jó kis pörkölthöz, gulyáshoz, sült húshoz, az rajtam valami eszméletlen borzalmas. Vakon megvettem, de szerencsére van akin szépen működik, és elvitte. Nekem akkor is bors, bors, és csak bors. Mint a díszítés a dobozán, ott a sok bors.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Torpece

2018. június 7.

Ez valami isteni finom tüneményes illat! Valaki írta előttem, hogy gyógynövényes gyógyszertár illat és tényleg! Nekem pont ez tetszik benne, nagyon finom nyári, életre keltő illat. Aki az édes illatokat szereti szerintem meg se próbálja és annak is csalódás lesz, aki az almás üveges Lolitákat ismeri csak, mert ez totál más illat. Egyetlen hátránya, hogy sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

emb1p3

2018. június 3.

Sok báj (pihe-puha fehér virágok) egy kis punkos attitűddel (borsos-zöldesség). Mint a muszlinruha bakanccsal, feliratos póló gyöngysorral: nem kockáztat olyan nagyot vele az ember, de mégis mindenki felkapja rá a fejét. Nagyon okos kis parfüm ez, van is itthon így nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Anna84

2018. május 8.

Nagyon sok csillagot adnék, ha lehetne. Egy parfümrendelésnél választottam ezt ajándék mintának, mondhatni véletlenül PONT EZT.
Mindig lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Mindig lesz a polcomon.

Shona21x

2018. január 5.

Vakon vettem. Mikor először magamra fújtam, patikaillatot éreztem, meg a borsot. Utáltam, nagyon nem tetszett. Csak nem hagyott nyugodni, úgyhogy másnap megint magamra fújtam és csak szaglásztam bőszen. És tetszett! Nem tartom tucatillatnak, nem szaglásztam hasonlót idáig. Nálam kora tavaszi, késő őszi illat, mert a csípős időre emlékeztet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Ariel001

2017. október 26.

Mintát mertem csak rendelni, de már most bánom hogy nem vállaltam be rögtön egy nagyobb kiszerelést.... Az eleje tényleg borsos gyógynövény illat, de rajtam ez a fázis pár percig tart és már alakul is át egy szép, balzsamos enyhén fűszeres finomsággá! Tetszik hogy elegáns, de nem tucat és nem katalógusillat hatású. Nálam minden évszakban helyt fog állni, a következő beszerésem ő lesz, az ára sem túl vészes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

chiba

2017. október 23.

Amikor először szagoltam, orrba vágott egy borsos élmény.....ott is hagytam.Gondoltam ez inden csak nem Lolita Lempicka, aztán később mégis kipróbáltam!
Türelem kell hozzá s születik egy nagyon nőies, fűszeres csoda:) Ja és extrán tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.