Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2020. március 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egyedülálló tisztítógyöngyeivel még intenzívebb a kéz fertőtlenítése, illatában nem az alkohol, hanem intenzív és egzotikus gyümölcs- vagy virágillat dominál. A shea vajnak köszönhetően nem szárítja a kezet.

• Egyedi, méretre készült, változatos szilikon tok.
  • Bármilyen táskára, övre akasztható, így mindig kéznél van.
  • A tokok és illatok sokszínűsége miatt gyermekek, férfiak és nők egyaránt megtalálják a számukra megfelelő terméket.
  • Nincs ragacsos utóérzet.
  • Triklozánt nem tartalmaz.

7 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nikolett9

2021. október 11.

Nagyon jó illata van, nem szárít annyira, mint az eddigi kézfertőtlenítőim, ami fontos az ekcémám miatt. Azonban nagyon drága a kis mennyiséghez képest. A szilikon tartók aranyosak, de számomra nagyon nem esztétikusak, és még drágák is. Balea sajátmárkás kézfertőtlenítő szilikon tokban jobban megéri. Nagyobb kiszerelés is, és nem kell külön megvenni a tokot. És hatásban is ugyanaz szerintem a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

d.anett89

2021. május 14.

Ma vásároltam a DM-be, dinnyés limonádé illetve fekete cseresznye illatban. Tény,nem tud többet mint másfajta, de legalább ez nem szárítja a kezem,az illata nagyon finom. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Bonnieoo7

2021. április 17.

Minden hülyeséget összevásárolok, csodálkozom is, hogy őkelme' ezidáig kimaradt! Már sokszor láttam különféle stílusú nők vagy gyermekek táskáján fityegni, legyen az sportos, elegáns - mindegyiken jól mutatott. 👜 Persze nem ez a funkciója, hogy "jaj de cuki"! Most azonban láttam a kiárusításon 1 fehér pink flamingós szilikontokot, majd pár nappal később 1 fekete love feliratosat is - természetesen jöttek velem haza, így le van tudva a nyári és téli verzió is. A hozzá való mini gél (nekem sötétkék van, semleges illat, valószínűleg férfiaknak is szimpi lehet) irreálisan drága a mennyiségéhez képest. Nagyon praktikus, de legalább nem kell "retkes kézzel" turkálni a táskámban a kézfertőtlenítő után kutatva. Hogy én ezt eddig miért nem vettem meg?🤲
1 csillag ⛔ amiért kicsi és meglehetősen költséges...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

1 csillag ⛔ amiért kicsi és meglehetősen költséges...

umpalumpa

2020. október 29.

Először a fiamnak vettem, hogy legyen nála a suliban. Egy dinnyés illatút sikerült zsákmányolni. Azonnal elkenegette és elosztogatta, a kis falkon nem érte meg a másnapot.
Aztán elkezdtem vadászni rá, mert a dinnyés lehet a legnépszerűbb, alig találtam. Mikor volt, betáraztam belőle. Először is a gyerek miatt, aki szereti használni, mert jó illatú, nincs kellemetlen érzete. Aztán magam miatt, mert a gyümis illat ellenére nekem is megtetszett. Ráadásul valóban nem szárítja rommá a bőrünket. Ha a használata után puszta kézzel eszem valamit, nem lesz vacak ízű a kaja miatta. Tény, hogy nem olcsó, mert picike mennyiséget kapunk olyan áron, amiért legalább 3x ennyit lehet venni, de abban semmi élvezet nincs.
Ott tartok, hogy egy kiskutyás szilikon tokban hordom a táskámon. Én, aki röhögtem azokon, akik már 2 éve ilyennel mászkálnak. Soha ne mondd, hogy soha ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Kommentelo

2020. június 20.

Semmiben nem nyújt többet mint más átlagos kézfertőtlenítő gélek,készítmények és 3x drágább..
2 csillag a külső csomagolás és a kis tartó miatt. Az aranyos.
Egyébként a Sanytol kézfertőtlenítője az 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

2 csillag a külső csomagolás és a kis tartó miatt. Az aranyos.
Egyébként a Sanytol kézfertőtlenítője az 5 csillagos.

ReiShiltenphie

2020. június 20.

A tesómtól kaptam, magamtól nem vettem volna meg mert van egy kedvenc márkám és azt használom. Viszont ez is nagyon szuper. Imádom az illatát, és a kisebb zsebekbe is bele tudom tenni ami nagyon jó mert nem kell az egész táskám átkutatni a kézfertőtlenítőért. Ez leginkább a hosszú vonatutaknál hasznos mert az IC-k mosdója után nem szívesen nyúlok a cuccaimhoz. Nekem a Lollipop-os van meg, amint elhasználtam veszek még. Ha jól tudom a Dm-ben ehhez a fajtához lehet kapni azokat a cuki tartókat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

seoul

2020. április 17.

A Garden illatút használtam el. Az illata kellemes édeskés, de szárította a kezem, és apró piros pöttyök lettek a kézfejemen tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Jelizz

2020. április 3.

Egy darabot tudtam venni a DM be :D Sajnos ferfi illatban, ettol fuggetlenul jol tiszttott , az illata zavar meg hogy nagyon picike, de jobb mintha nem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

hugsandcups

2020. február 21.

Nekem annyira nem jött be, lehet csak rossz illatot kaptam, nem tudom, de nálam nem veszi fel a versenyt a Cien kézfertőtlenítőjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Lora

2020. február 4.

kedvenc kezfertotlenitom. Pici, igy a legkisebb taskaban is elfer. Az illata kellemes ( a rozsaszin es a narancs a kedvenc), az allaga pedig nagyon szuper. Hamar beszivodik es kellemes erzetet hagy a boron, amit nem sok kezfertotlenitorol tudok elmondani.. a legtobb ragacsos erzetet hagy maga utan a kezeken. Sokszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.