Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2020. március 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egyedülálló tisztítógyöngyeivel még intenzívebb a kéz fertőtlenítése, illatában nem az alkohol, hanem intenzív és egzotikus gyümölcs- vagy virágillat dominál. A shea vajnak köszönhetően nem szárítja a kezet.

• Egyedi, méretre készült, változatos szilikon tok.
  • Bármilyen táskára, övre akasztható, így mindig kéznél van.
  • A tokok és illatok sokszínűsége miatt gyermekek, férfiak és nők egyaránt megtalálják a számukra megfelelő terméket.
  • Nincs ragacsos utóérzet.
  • Triklozánt nem tartalmaz.

7 változatban kapható

seoul

2020. április 17.

A Garden illatút használtam el. Az illata kellemes édeskés, de szárította a kezem, és apró piros pöttyök lettek a kézfejemen tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Jelizz

2020. április 3.

Egy darabot tudtam venni a DM be :D Sajnos ferfi illatban, ettol fuggetlenul jol tiszttott , az illata zavar meg hogy nagyon picike, de jobb mintha nem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

hugsandcups

2020. február 21.

Nekem annyira nem jött be, lehet csak rossz illatot kaptam, nem tudom, de nálam nem veszi fel a versenyt a Cien kézfertőtlenítőjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Lora

2020. február 4.

kedvenc kezfertotlenitom. Pici, igy a legkisebb taskaban is elfer. Az illata kellemes ( a rozsaszin es a narancs a kedvenc), az allaga pedig nagyon szuper. Hamar beszivodik es kellemes erzetet hagy a boron, amit nem sok kezfertotlenitorol tudok elmondani.. a legtobb ragacsos erzetet hagy maga utan a kezeken. Sokszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Isabell

2019. október 27.

Kedvenc kézfertőtlenítőm, a mangós az abszolút favorit nálam, de a mojitósnak is nagyon kellemes az illata. Praktikus, pici táskába dobós termék. Újravevős termék.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Csutak

2019. augusztus 24.

Szeretem ezeket a kis kézfertőtlenítőket. BBW-s pocketbac van nekem még ezek mellett, kettő is és mivel kevés kell belőlük, nem is fogynak el olyan hamar. Csak míg azok drágák, ez nagyon olcsó és emelett szuper is. Nekem virágillatú van, unikornisos tartóval (ajándékba kaptam) és mindig nálam van, bent a táskában. Sima, puha utána a kezem, nem szárít. Nagyon jó alternatíva, ha nincs kézmosási lehetőség vagy a mosdó úgy néz ki, ahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

PaNel95

2019. március 29.

A mangós változat van meg nekem.
Hatásával meg vagyok elégedve, az illata finom, ami érződik kicsit a felszívódás után is. Nem hagy ragacsos érzetet, és a bőröm utána puha érzetű lesz.
A mennyisége számomra kevés az árához képest, hiszen kb ugyanennyiért majdnem dupláját lehet venni más fertőtlenítőkből, amik ugyanennyire hatásosak, szóval ezért nálam -1 pont. És a kis szilikon tokok sem túl olcsóak, nekem annyit nem érnek. A táskám külső zsebében hordva mindig megtalálom keresgélés nélkül. Nem állandóan ezt használom, mert nekem nem érné meg, mert elég gyorsan elfogyna.
Amúgy meg vagyok vele elégedve, és ha elfogy a mangós, akkor lehet, hogy más illatút is kipróbálok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

A mangós változat van meg nekem.

zonga

2019. február 8.

Teljesen rendben van. Pici, praktikus, utazáshoz tökéletes. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

Teljesen rendben van. Pici, praktikus, utazáshoz tökéletes. Gyorsan beszívódik.

Alexia

2019. február 6.

A mojito-s volt meg. :) Nagyon jó illata van, végre nem az az alkoholos "illat", ami messziről érezhető. Útközben nagyon praktikus a kéz tisztítására, fertőtlenítésére.
Plusz pont, hogy mindenféle kis tartókákat is lehet venni hozzá.Kis mérete miatt egy kicsit lehetne olcsóbb, összemérve a többi kézfertőtlenítővel. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

TheNancy07

2019. február 6.

Ebből a mangós illatú van meg. Nagyon jó! Pici, gyorsan szárad, finom illatú, cuki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.