Egyéb

Ár:   479 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2018. április 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egyedülálló tisztítógyöngyeivel még intenzívebb a kéz fertőtlenítése, illatában nem az alkohol, hanem intenzív és egzotikus gyümölcs- vagy virágillat dominál. A shea vajnak köszönhetően nem szárítja a kezet.

• Egyedi, méretre készült, változatos szilikon tok.
  • Bármilyen táskára, övre akasztható, így mindig kéznél van.
  • A tokok és illatok sokszínűsége miatt gyermekek, férfiak és nők egyaránt megtalálják a számukra megfelelő terméket.
  • Nincs ragacsos utóérzet.
  • Triklozánt nem tartalmaz.

Csutak

2019. augusztus 24.

Szeretem ezeket a kis kézfertőtlenítőket. BBW-s pocketbac van nekem még ezek mellett, kettő is és mivel kevés kell belőlük, nem is fogynak el olyan hamar. Csak míg azok drágák, ez nagyon olcsó és emelett szuper is. Nekem virágillatú van, unikornisos tartóval (ajándékba kaptam) és mindig nálam van, bent a táskában. Sima, puha utána a kezem, nem szárít. Nagyon jó alternatíva, ha nincs kézmosási lehetőség vagy a mosdó úgy néz ki, ahogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

PaNel95

2019. március 29.

A mangós változat van meg nekem.
Hatásával meg vagyok elégedve, az illata finom, ami érződik kicsit a felszívódás után is. Nem hagy ragacsos érzetet, és a bőröm utána puha érzetű lesz.
A mennyisége számomra kevés az árához képest, hiszen kb ugyanennyiért majdnem dupláját lehet venni más fertőtlenítőkből, amik ugyanennyire hatásosak, szóval ezért nálam -1 pont. És a kis szilikon tokok sem túl olcsóak, nekem annyit nem érnek. A táskám külső zsebében hordva mindig megtalálom keresgélés nélkül. Nem állandóan ezt használom, mert nekem nem érné meg, mert elég gyorsan elfogyna.
Amúgy meg vagyok vele elégedve, és ha elfogy a mangós, akkor lehet, hogy más illatút is kipróbálok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

A mangós változat van meg nekem.

zonga

2019. február 8.

Teljesen rendben van. Pici, praktikus, utazáshoz tökéletes. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

Teljesen rendben van. Pici, praktikus, utazáshoz tökéletes. Gyorsan beszívódik.

Alexia

2019. február 6.

A mojito-s volt meg. :) Nagyon jó illata van, végre nem az az alkoholos "illat", ami messziről érezhető. Útközben nagyon praktikus a kéz tisztítására, fertőtlenítésére.
Plusz pont, hogy mindenféle kis tartókákat is lehet venni hozzá.Kis mérete miatt egy kicsit lehetne olcsóbb, összemérve a többi kézfertőtlenítővel. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

TheNancy07

2019. február 6.

Ebből a mangós illatú van meg. Nagyon jó! Pici, gyorsan szárad, finom illatú, cuki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Sundelion33

2019. január 28.

Nagyon szeretem ezeket a kis kézfertőtlenítő zseléket :) Hamar megszáradnak, nem ragacsosak, és nagyon finom illatúak (Eddig a lilát és a sütőtökös limited edition-t használtam, ez utóbbi nagy favorit). A kis táskára akasztható tartójával pedig nagyon praktikus, mert nem kell koszos kézzel kikotorászni, hanem rögtön tudom tisztítani a kezemet egy-egy buszozás után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Csipetke

2018. december 23.

Már sok illatot kipróbáltam ebből. Most ősszel a sütőtököst is megvettem. Nagyon kis cuki illata van. Teszi a dolgát és ami tetszik, hogy nem túl tolakodó az illata viszont sokáig érezni a kezemen. Két tartóm is van hozzá. Egy fehér kis flamingós amit nyáron használok meg egy barna muffin. Persze függ a táskám színétől is melyiket használom éppen. De az biztos, hogy mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

sziluetta

2018. december 16.

Praktikus méret, kis táskába dobós cucc, néha nagyon hasznos tud lenni, ha van valami ilyesmi az embernél. Én a telefonom képernyőjét is ezzel szoktam áttörölni. Illat szempontból a mangósat választottam, nekem az illat is telitalálat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

tenagi

2018. december 12.

Praktikus méret, jó illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Praktikus méret, jó illat :)

random

2018. november 24.

nekem ebből a mojito-s van meg. nem rossz, bár ritkán használom, csak azért vettem hogy tömegközlekedés uán legyen nálam valami, de ritkán tömegközlekedem. nem tudom, hogy a hatása milyen, de az illata jó (bárcsak ebből a mojitosból is lenne testpermet, nem csak a mangósból meg a kékből), és pillanatok alatt megszárad, nem ragad. sajnos szükségem van utána krémezésre ebben a hidegben, úgyhogy kézkrém (vagyis hát egy be nem vált arckrém...) is van nálam mindig. egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.