Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   3780 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy93, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gondosan válogatott alapanyagokból készült revitalizáló és nyugtató arcmaszk azonnali ragyogást kölcsönöz. A Q10 igazi vitaminbomba az arc bőrének.

vikimezey

2019. március 7.

Ugyanígy pórul jártam én is... Ingyenes termékminta, amit persze számlával együtt küldtek ki.
Majd tájékoztatás nélkül küldték a következő csomagot immár 5000 ft-os számlával. Azonnal lemondtam. Remélem nem küldik ki többször...
A maszk maga átlagos...hidratál de nem éri meg az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

A maszk maga átlagos...hidratál de nem éri meg az árát...

farkasdorii98

2019. január 12.

Én is pórul jártam ezzel a céggel.
Telefonon hívtak, hogy ki szeretném e próbálni a termékeiket és nem említették, hogy pénzbe kerülne. Küldtek először egy levelet amiben leírták, hogy mit fogok kapni és ebben a levélben már láttam, hogy ez nem ingyen van. Ezután a levélen feltüntetett email címre írtam, hogy le szeretném mondani a megrendelést.(a levélben azt írták emailen és telefonon keresztül lehet lemondani)
És végül hát csak nem megjött a csomag, amit elvileg lemondtam, a fizetendő számlával együtt? Felháborító ez az egész, senkinek nem ajánlom ezt a céget. Plusz a honlapjuk, amin lehetne intézni ilyen problémákat (mert ugye az emailre nem reagálnak), állandóan akadozik és nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Én is pórul jártam ezzel a céggel.

pankas

2018. október 9.

Csalódott vagyok. Érdekel járt-e más is így a Louis Vital céggel ahogy én. Pár hete felhívott egy ügynök, hogy szeretném-e kipróbálni most teljesen ingyen két arcmaszkjukat, mert ha igen, adjam meg a címem és postázzák. Többször visszakérdeztem, hogy egészen biztosan nem jár-e valamiféle kötelezettséggel ha "igen"-t mondok és a hölgy többször azt mondta hogy NEM, viszont ha tetszik akkor megrendelhetem a jövőben.

Nemrég érkezett meg a csomag, benne egy fizetendő számlával, amin az áll, hogy a csomag postaköltsége 1190 ft, egy hónapos fizetési határidővel, valamint azzal az infóval, hogy ezentúl 2 havonta kapok csomagot és hívjam fel őket ha le akarom mondani. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol elnézést kértek miszerint a hölgy "bizonyára elfelejtette említeni", ezt a két igen fontos infót és ha nem kérem a saját postaköltségemen postázzam vissza... Tehát kétszeresen át lettem verve:
1. nem ingyenes a kipróbálás,
2. le kellett mondani a "megrendelést" ami meg se történt.

Nagyon csalódott vagyok, ha valaki járt még hasonlóan jó lenne ha leírná, hogy mást ne verhessenek így át. Ennek ellenére kipróbáltam a maszkot, nem rossz, de szerintem annyit nem ér amennyibe kerül. A honlapjukat nézve kiderül, hogy kell fizetni, de a telefonos hölgy elhallgatta ezt az infót a kérdésem ellenére. Nem biztos, hogy a cég a "hibás" lehet csak az adott ügynök, mindenesetre nem szerettem volna ezt szó nélkül hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

1. nem ingyenes a kipróbálás,
2. le kellett mondani a "megrendelést" ami meg se történt.

orsolyap

2018. szeptember 15.

Kipróbáltam. Egy vízbomba az arcomnak. Frissít, hidratál, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Kipróbáltam. Egy vízbomba az arcomnak. Frissít, hidratál, de semmi extra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.