Egyéb

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kakaokutya, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Méregtelenít és tisztít
  • Vitalizál és új ragyogást kölcsönöz
  • Segít megszabadulni az aknétól
  • Puhává, selymessé varázsol

xXxFruxXx

2021. február 23.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal, eddig 1x használtam, de csodát tett az arcommal.
Imádom, már be is szereztem a következő üveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Imádom, már be is szereztem a következő üveggel. :)

xkisannax

2021. február 16.

minty60 kóddal vettem én is. Nem bántam meg!
A világ legjobb agyagos maszkja! Egy hónapja használom, a pattanásaim visszavonulót fújtak azóta, ha ki is jön egy-egy, már nem olyan göbös gyulladtak mint korábban. (Rájuk leave on-ként, pöttyökben használom a terméket, másnapra szépen lelohadnak).
Amit még fontosnak tartok kiemelni, hogy az INCI-je is nagyon szép, itt az oldalon parfüm szerepel az összetevőknél, de valójában csak természetes illóolaj van benne. Biztos, hogy újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

minty60 kóddal vettem én is. Nem bántam meg!

kakaokutya

2021. február 12.

Már az első használat után klasszisokkal tisztább a bőrkép. A pórusok kitisztulnak, összehúzódnak, az arc pedig pihepuha selymes lesz. Egy csoda!
-60%-os kuponnal rendeltem ( minty60 ), úgy láttam, még mindig érvényes, ennyi pénzért pedig végképp ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid