Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sugarplumfairy, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Olajmentes és erősen hidratáló napkrém, mely tökéletesíti a bőr tónusát anélkül, hogy bármilyen fehér színű réteget hagyna. Centella, zöld tea és kamilla kivonatokkal átitatott a bőr nyugtatása és a ráncok javítása érdekében. Természetes sminkbázisként funkcionál.

dio14

2018. november 26.

Nekem egyáltalán nem jött be, alig vártam, hogy végre elfogyjon, nagyrészt a nyakamra, dekoltázsomra használtam el. Az illata nagyon erős és számomra kellemetlen volt, az arcomon nagyon fénylett, de nem zsírosan, hanem inkább szilikonos fénye volt, és nehéz érzetű. Alig vártam, hogy lemossam, mert fullasztotta a bőröm, de legalább nem szárította. Soha többet:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

HunglerR

2018. augusztus 29.

Nekem bejött. Nem húzódik utána a bőröm, kellemes, jól megállja a helyét. Tudok rá sminkelni, igaz semmilyen ránctalanító hatást nem vettem észre, de tulajdonképpen a ráncok legnagyobb ellensége a napsugárzás...szóval tulajdonképpen nem hazudtak :D sokáig nem találtam róla véleményt és féltem hogy rossz vásárt csináltam, de nem. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

_zsulu_

2018. augusztus 3.

Nem tökéletes, de nem is rossz kis fényédő. Nekem ebben a kánikulában macerás használni, mert elkell találnom azt a pontot felvitel után amikor már teljesen beszívódott, de még nem kezd zsírosodni az arcom, úgy adja a legjobb eredményt. Összességében nekem most sok, nagyon zsírosodik az orrom/homlokom és erről már lefolyik a smink sajnos. Egyébként kellemes állagú krém, enyhe bőrszíne van így tényleg kiegyenlíti picit az arcbőrt és ha rendesen bemasszírozza az ember nem hagy nyomot. Őszre-télre tartogatom akkor biztos jobb lesz, zsíros bőrre nem ajánlom, főleg nyáron. Az illata nem rossz, de nekem picit sok, viszont nem irritál pedig szem köré is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

sheol

2018. május 29.

Hidratáló után, primer előtt szoktam felvinni, nem volt gondom vele, nem akadt össze semmivel, nem volt fehér réteg. Nyilván ránctalanító hatása ás egyebek nem voltak, de naptejnek és sminkalapnak megállta a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Sugarplumfairy

2018. április 12.

A bíztató összetevőlista, az akciós ár és a márkára jellemző barokkos marketing kihagyhatatlan kombinációjával találkoztam, ezért egy éve megvettem úgy, hogy egyetlen angol nyelvű véleményt sem találtam róla. Az ilyen botorságok ritkán jó ötletek, de ez annak bizonyult: arcra, nyakra és vállakra használtam egész nyáron, kiadós mennyiség, még mindig van belőle kevés. Jól véd, nem irritált. Van egy kis tónusjavításra alkalmas színezőanyag is benne, de felkenés után teljesen láthatatlan, fehér réteget egyáltalán nem hagy. Egy kis szilikonos fény marad utána, cserébe viszont jól bírja a nedvességet. Én kevés hidratálókrémmel keverve viszem fel, úgy jobban beszívódik, krém fölé kenve fullasztó. Vállalható mennyiségű, virágos illatanyag van benne.
A macqueen leírása szerint természetesen a teát is megfőzi az ember helyett és a radioaktív sugárzást is visszaveri....ha nem is, mindenesetre korrekt, megbízható fényvédő:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.