Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: ancsi819, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   $1
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránaátalma kivonat élettel telivé, üdévé teszi, és nedvességgel látja el a fáradt, száraz és érett bőrt.

Bettiiyy

2019. december 2.

Kellemes illatú, sok esszenciával átitatott maszk. Sok marad még a csomagolásban, ezt később még el lehet használni.
A maszk anyaga erős, viszonylag jó fedésű, bár az én homlokomra nagy.
Tovább használtam, mint 20 perc. Addig vártam vele, míg teljesen be nem itta az esszenciát a bőröm, így kb. másfél órát volt rajtam.
Üde, nyugodtabb bőrképet kaptam, picit talán hidratált is, de csodát nem kell tőle várni. A lelkemnek viszont nagyon jót tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

A maszk anyaga erős, viszonylag jó fedésű, bár az én homlokomra nagy.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.