Egyéb

Ár:   $4.27   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $4.27
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging hidratáló krém 2,5% aktív retinollal, hialuronsavval, E-vitaminnal és zöld teával.

Extrém erős antioxidáns és hialuronsav tartalmú hidratáló krém. Kifejezetten ráncok, bőregyenetlenségek, bőrhibák elleni küzdelemhez ajánlott.

veronka052194

2019. augusztus 26.

Első használat után annyit tudok írni, hogy lassabban issza be a bőröm, és önmagában elég a használata... Reggelre kellemes puha volt az arcom. Foltok miatt vettem, arról majd később tudok írni, hogy segít-e....

Up: 3hónap használat után azt kell, hogy mondjam talán egységesebb a bőröm, de nem tudom, hogy ettől lehet-e :) jól hidratál az biztos! 4*

UP.2: Május végére abba hagytam, mert az erős napsugárzás a retinollal nem fér össze... augusztusban lett egy erősebb pattanásos korszak...és muszáj voltam ismét elővenni. Azt hiszem ez ennek köszönhetően húzodtak vissza... nekem eddig a legjobb hidratáló! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

szzh01

2019. június 19.

Elhasználtam belőle két tégellyel. Nem rossz krém, hidratálónak OK, de mást nem tud.
Pigmentfoltjaimra hatástalan volt, és a retinolban is kissé kételkedem, hogy van-e benne egyáltalán. Minden esetre egy korrekt, különleges csomagolású, semleges, nem irritáló (érzékeny szem körül sem) nappali krémnek megteszi, de semmi extra. Elég gyorsan elfogyott, és az adagolója a közepétől tönkrement.
Nem vettem meg harmadjára, nem volt akkora nagy bumm, habár az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil