Mesauda

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt, folyékony ajakrúzs, mely ötvözi a rúzs kényelmes viseletét, a folyékony lipstick érzetével. Az illóolajok és antioxidánsok keveréke intenzív, folyamatos hidratálást biztosít.

Dermatológiailag tesztelt. Parabén mentes.

10 színben kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csipetke

2018. augusztus 17.

Én is a szerencsések között lehetek akik tesztelheti ezt a terméket. A Candy Apple árnyalatot kaptam egy szép egyszerű fekete dobozkába. Az egyszerűség a termék csomagolására is elmondható. Egyszerű, letisztult de egyáltalán nem gagyi külső. Először mikor kivettem a dobozból meglepődtem milyen színe van, inkább a bordósabb piros árnyalatokat szeretem, de azt így nem jelentem ki, hogy nem tetszett és nem tartottam izgalmasnak, hogy kipróbáljam. Általában ezek a színek jól szoktak állni nekem, bár nincs valami vastag ajkam sajnos. Ezért is gyűlt meg a bajom az applikátorral. Nekem nagyon sokat vett fel így eléggé maszatos lett a felvitel. De könnyen tudtam korrigálni mivel gyorsan meg is száradt.Maga az eldolgozása egyszerű volt már. Viszont ami még számomra negatívum, hogy ennyi pénzért tartósabb végeredményt vártam volna. De ennél több negatívuma szerintem nincs a terméknek. Én mondjuk csillogó szemekkel venném le a drogéria polcáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

knoemi

2018. február 13.

Tesztelésre kaptam a 106-os Candy Apple árnyalatot. Gyönyörű, pigmentált szín. Gyorsan szárad, pehelykönnyű viselet, nem ragad és egyáltalán nem szárít. Az applikátora viszont nem a legjobb és sajnos nálam az evésen kívül hosszabb távon az ivást sem bírta. =( A csomagolása egyszerű, de nagyszerű. Ha kicsit tartósabb lenne, imádnám!
Update: Rendszeresen használva a terméket, meg kell említenem, hogy hosszabb távon sem bántotta a számat. Különösebb plusz hidratálásra nem volt szükségem, amit eddig egyetlen matt rúzs mellett sem tapasztaltam. =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Ophelia

2018. január 24.

Tesztelésre kaptam a Cake Pop (pont a képen látható) árnyalatot. Mostanában kezdtem el barátkozni a matt rúzsokkal, így szerencsére viszonyítási alapom is lett. A színe nekem sajnos nem nagyon jön be, pont olyan, ami szerintem csak keveseknek áll jól, én magam jobban kedvelem a természetesebb árnyalatokat rúzsok terén. A minősége viszont kifogástalan, sosem gondoltam, hogy rúzs lehet ennyire tartós, semmiféle nyomot nem hagy a poháron sem, helyén marad. Az applikátorával nem nagyon boldogultam, de szerintem ez betudható annak, hogy nem vagyok túl gyakorlott rúzsozás terén..:D Nem szárít, pedig mindig ettől tartok. Pillanatok alatt megszáradt, szép amúgy a végeredmény, de nagyon speciális alkalomnak kell lenni ahhoz, hogy házon kívül is viseljem..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

kissenikor

2018. január 20.

Tesztelok taborat erositem. Ev elejen kaptam kezhez a ruzst, igy mar volt idom tobbszor kiprobalni. A kapott arnyalat eloszor megremitett (Donut), de aztan rajottem, hogy nem is all olyan rosszul, kicsit erosnek tunt elsore. Az applikatorral jol eldolgozhato, ha csak kicsit teszek a szam kozepere es az ujjammal elkenegetem, szamomra tokeletes, a mindennapokban is hordhato arnyalatot kapunk. Amugy lehet hasznalni minden macera nelkul is, nagyon gyorsan szarad, kremes allagu, nem folyik szet, nem ul be rancokba, tartos, csokallo. Az etkezeseket nehezen birja, a szaj kozepso-belso reszen konnyebben kopik, de az osszes eddigi ruzsom kozul ez a legszuperebb minden szempontbol. Kicsit lehetne tobb arnyalat (foleg naturabb szinekbol).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

katabaksay

2018. január 17.

Én is azok a szerencsések közé tartozom, akik tesztelhették a terméket.Széped fed, így kevés is elég belőle, gyönyörű színe van( nekem a 103 Marshmallow árnyalat van meg), az aplikátorral vigyázni kell, mert hajlamos túl sokat felvenni a termékből és azt nehéz szépen elkenni az ajkakon. Az ivást nagyon jól bírja, nem hagy nyomot a poháron, viszont evésnél néhány étellel már nem tud megbirkózni (hamburgerevéshez nem ajánlom), ilyenkor a száj belső részén jön le leginkább, a szélén viszont fennmarad, szóval az evéssel azért óvatosan, főleg a zsíros, leves kajaákkal. Nem éreztem, hogy nagyon szárítana, bár én mindig hidratáltam előtte, biztos ami biztos alapon, és így szuperül működött. Felvitel után gyorsan szárad, de nem annyira gyorsan, hogy ne lehessen dolgozni vele. Az illatát nagyon nem szeretem, de csak akkor érezni ha szagolgatod a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Maji

2018. január 14.

Én is azon szerencsések közé tartozom, akik tesztelhetik ezt a remek rúzst! Ezúton is köszönöm szépen! :)

Van már tapasztalatom matt, folyékony rúzsokkal és nagyon szeretem őket, így izgatottan vártam, hogy fog szuperálni az új szerzemény. A márkáról most hallottam először, kis fekete, stílusos dobozban érkezett. Nekem a "Pumpkin pie" nevű árnyalat van meg. Kicsit folyékonyabb, mint az eddigi ilyen rúzsok amikkel találkoztam, úgyhogy először meg kellett szoknom a felvitelét. Egyébként könnyen kenhető, hamar megszárad, nem hagy nyomot és az én számat nem szárítja ki, nem húzódik mikor viselem :) Evéshez nem ajánlom, mert ahogy az előző hozzászólók is írták - belülről kopik, nagyon kínosan tud festeni sajnos :( Én viszont emiatt nem vonok le pontot, mert szerintem az összes rúzs ilyen. A másik (egyéni szoc)problémám vele, hogy egyáltalán nem az én színem a kapott árnyalat, de erről nem a rúzs tehet, tehát 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

rika862

2018. január 12.

Én is tesztelhettem a terméket, köszönet érte! :) Nagyon tetszik a színe, pontosan olyan, mint a képen látható. Nem szoktam matt rúzsokat használni, de ez kimondottan bejön. Egyetlen problémám van vele, amit az előttem lévők is megjegyeztek. Étkezés közben az ajkak belső részéről könnyen lekopik, így erre figyelni kell, főleg ennél a színnél. Ezt leszámítva nem kenődik, nem maszatolódik, nem hagy nyomot. Egyébként nem nehéz felvinni, és van idő eldolgozni is azokon a részeken, ahova több került. Egyáltalán nem szárította az ajkaimat, nem hagyott maga után feszülő érzést. Vacsorához nem, de egyébként ajánlani tudom a terméket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

titanilla25

2018. január 9.

Nagyon elégedett vagyok vele,szépen fed,nagyon tartós. Evés-ivás-csók álló, a szívószálon sincs nyom :D Kicsit macerás az ecsettel dolgozni de ha vannak megfelelő ecseteid akkor szépen fel lehet vinni. Gyönyörű matt színe van. Nincs az az érzésem hogy széthúzza a számat,de azért jobb érzés ha egy kicsit hidratálom az ajkaim sminkelés előtt .Esküszöm jobb mint a drágább rúzsaim,pedig azok anya szeme fényei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: BHT

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.