Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

silver

2015. augusztus 21.

No, hát ha már egyszer feltöltöttem anno ezt a cuccot, akkor most végre véleményezem is. Szóval ebbe a palettába kínaiban futottam bele, körülbelül 600 forint volt. Nem vártam sokat ennyi pénzért, de...
Eléggé puha, gyakorlatilag krémes állagú szemhéjpúderek, némelyik hajlamos morzsálódni, ennek ellenére nem nehéz dolgozni velük. Nekem nem olyan összeállítás van, mint a képen, mindenesetre egyszerűen gyönyörűek az árnyalatok! Az enyémben van több különböző tónusú (de sötétebb fajta) kék, barna, mályva, arany, rózsaszín, fehér... Csupa olyan szín, ami mértékkel használva hétköznap is jó, alkalmi/bulisminkhez meg szinte kötelező.
Legnagyobb megdöbbenésemre pedig öt eléggé élénk szín is van benne, egy kék, fűzöld, pink, narancssárga és citromsárga, életemben nem volt szükségem ilyenekre és szerintem nem is lesz, de azért jópofa. A többi 15 viszont tényleg fantasztikus.
A paletta hátulütője persze, hogy nincsenek benne matt színek, mindegyik csillámos. No nem abból a gejl fajtából szerencsére, szóval abszolút vállalhatóak. De az igazság az, hogy önmagában, csak ezzel a palettával tuti, hogy nem csinálnék sminket. Arra jó, hogy egy alapból semmilyen sminket feldobjunk maximum kettő színnel belőle. Pl. a Catrice matt palettájával elég jól kiegészítik egymást.
Ja, és belül még egy tükör is van!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Ja, és belül még egy tükör is van!!

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Nem szabványos INCI név. Jelentése: glitterek