Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: failedstardoll, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Testápolók

Testvaj 100% hidegen sajtolt sárgabarackmag-olajjal a sima, intenzíven újratáplált bőrérzetért. Nem tartalmaz szilikont, színezéket. Vegán termék.

vikimaja

2020. december 26.

Egy testvajál lazább, vizesebb állaga van, ami nekem nem volt probléma. Egész gyorsan beszívta a bőröm, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, de az illatával nem tudtam megbarátkozni. Egyáltalán nem hasonlít barackra, még "műbarackra" sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

IViki93

2020. október 26.

Ajándékba kaptam, magamtól valószínűleg ebben az árkategóriában mást választottam volna, de igazság szerint megkedveltem. Nekem nagyon bejön az illata, gyorsan beszívódik. Télen kevés lenne, de nyárra szerintem egy szuper testápoló (testvajnak nem mondanám).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Fodnoria

2020. október 25.

Ideig-óráig hidratál, az illata nekem tolakodó. Pirospont, hogy vegán, de nem sokat ér:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Nagy kedvezménnyel jutottam hozzá, és az illata megfogott. Az állaga tényleg inkább egy sűrűbb testápolóé, mint testvajé. Nálam is szinte azonnal beszívódik, ez nagy pozitívum, viszont a szárazabb bőrre egyértelműen nem elég. Az eredeti árához képest jobb is lehetne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

BLili

2020. július 14.

Nekem ez óriási kedvencem lett! Végre egy testápoló, ráadásul testvaj, amit felkenek és beszívódik! Nagyon örülök neki. Ilyet én még sosem tapasztaltam, hogy egy testápolót felkenek és nem kell félórákat várni, hogy ne ragadjak utána. Ez a testvaj 2 perc alatt eltűnik. És hidratál szépen, habár nem túlságosan ez igaz. Az ára miatt viszont nem tudom, hogy megvásárolnám-e - mert ajándékba kaptam. Sokallok ennyit kiadni egy testápolóra. Lehet, hogy inkább várok a felkenés után. Meglátom. Egyelőre 5* azért, hogy beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Makkasziszus

2019. október 7.

Az összetevők jók, pár órát hidratál aztán semmi, ugyanolyan száraz a bőröm. Az illata nagyon jó, de semmi extra. Nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

ZsofiaLoren

2019. június 14.

Megvettem, mert vegán és éppen nem volt pénzem TBS testvajat venni. Elhasználtam a teljes dobozzal, de sajnos nem veszem újra. Olyan 65%-ban hidratált. Nem volt teljesen hatástalan, de messze nem éreztem olyan hidratáltnak a bőröm, mint a TBS testvaja használatával. Elég nagy kiszerelés, így sokáig kitartott, de sajnos nekem nem vált be. Illata kellemes, a csomagolás is tetszetős, de többet ígér, mint amit ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Leander

2019. február 3.

Nem rossz, csak olyan semmilyen. Kicsit túlzás testvajnak hívni - inkább egy sima testápoló. Közepes hidratáló hatás, semleges illat. Ebben az árkategóriában vannak klasszisokkal jobb termékek - például a Nature Box avokádós testvaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

sprefectesse

2018. szeptember 29.

Egyetértek az előttem szólóval, nem igazán nevezném vajnak, így "csak" nappali testápolónak fogom elhasználni (ezért az egy csillag mínusz), de az illata valami mennyei, és mivel akciósan vettem, plusz még kuponom is volt mellé, egy cseppet sem bánom, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Könnyű állagú, hidratáló testápoló. A neve ellenére nem "vaj"szerű, sűrű krém, hanem könnyű hidratáló. Az illata isteni, selymes, finom tapintást hagy maga után. Összességében jó, ár- érték arányban talán egy picit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.