Yunsey

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annroi, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Törékeny, finomszálú hajra. Egyszerre kondícionál és kibogoz, anélkül, hogy zsírosítaná a hajat. A vizes fázis aktív kondícionáló összetevők és proteinek segítségével ápol, ezáltal javítja és táplálja a hajszálrostokat. A tengeri algakivonatok gyógyítják a sérült hajszálakat. A szilikonfázis külsőleg véd: lággyá, fényessé, volumennöveltté és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Moszatka

2020. június 26.

Kicsit féltem kipróbálni, de a fodrászkellékesben nem volt készleten az a spray, amit eddig használtam, és az eladó hölgy ezt ajánlotta. Nagyon könnyűvé teszi a fésülést, de ami a legjobban tetszik benne, hogy hihetetlen fényessé teszi a kissé élettelen, szőkített hajam. Beszárítás után nagyon szép lett, fényes, puha, könnyen kezelhető. A fésű csak úgy siklik benne. Nagyon nagy kiszerelés, biztos, hogy sokáig elég lesz. Az egyetlen hátránya, hogy kicsit furcsa illata van, nekem nem igazán tetszik, de együtt tudok élni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

CNiki

2019. február 7.

Eddig a legjobb kifésülő spraym amiket eddig próbáltam. De még mindig keresem azt a amitől nem gubancolódik be a hajam szárítás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

lohnerniki15

2018. november 13.

Közel két éve használom ezt a terméket, és csak ajánlani tudom. Kellemes az illata, könnyű a használata. Nem nehezíti el a hajamat. Göndör hajamat nehéz volt kezelni, egészen addig, míg a fodrászom nem ajánlotta ezt a csodaszert. Azóta sokkal könnyebben bánok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

hadri

2018. szeptember 10.

Az ára nagyon kedvező és óriási mennyiséget kapunk belőle. De a szaga valami borzalmas :( és nagyon-nagyon mérges lettem miután megvettem és otthon megnéztem az összetevőit, mert direkt szilikon mentes terméket kértem a fodrászkellékesnél. Erre ezt adta, ami dugig van szilikonnal. Sajnos biztos, hogy se a szaga, se az összetevői miatt nem fogom elhasználni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Gina77

2018. március 1.

A fodrászomnál láttam először, be is szereztem egy kellékesben valami 1500Ft-ért 2017.julius elején és most fog elfogyni, pedig fújkáltam rendesen és nem sajnáltam a derékig érő hajamra. Hát az illata nyilván nem egy drága francia parfümre hajaz de nem is kellemetlen. Biztosan fogom még vásárolni mert szép kiegészítője a hajápolási rutinomnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Bokvaao

2017. július 12.

Nagyon szeretem, az eddigi legjobb kifésülő spray, amivel eddig találkoztam. Nem is zsírosítja a hajam. Amikor még festve volt a hajam minden nap alkalmaztam, szépen rendben tartotta az amúgy már teljesen leharcolt tincseimet. Az illata nekem is kicsit fura, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

ivettdesztiics

2017. július 12.

A fodrászom által találtam rá erre a termékre. Kicsit óckodtam tőle, mert nem a legolcsóbb termékek közé tartozik, de egyáltalán nem bántam meg, hogy ki adtam érte 2500 Ft-ot! 3 hónapja vettem és még több mint a negyede megvan még, pedig nem szoktam sajnálni. A vizes hajamat tökéletesen kibontja. Azért nem a max csillagot adom, mert szárítás után ugyanolyan gubancos lesz a hajam. Bár még nem is találkoztam olyan csodaszerrel ami tartós kifésültséget biztosítani, a hajam nagyon makacs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nixiii

2017. április 19.

Krémmánia... egyszerre áldás és közben visz bele a bűnbe. :D Azt gondoltam, az évek során tökélyre fejlesztettem a hajápolási rutinomat. A DM-ben kapható Ebelin Entwirrkünstler hajkefével pedig tökéletesen kitudtam bontani a vizes hajamat. Vagyis csak azt hittem! Ezzel a cuccal ugyanis tényleg csak úgy siklanak a sörték a tincsek között. Amikor pedig először megszárítottam a hajam, szó szerint olyan érzésem volt, hogy olyan puha lett hajam, mint kb 5 éves koromban lehetett. Biztosan újrafogom venni és nem fogom otthon hagyni akkor sem, ha utazásra kerül majd sor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

csillagpor1008

2017. április 9.

Nagyon szeretem,a hajamat szépen puhítja,könnyen kifésülhető lesz tőle és szép fényt ad neki. Sokáig elég ez a 400 ml,nekem egy évig is elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

DSO

2017. február 15.

Nem rossz kifésülő, viszont iszonyat a szaga, mit valami vc spray, vagy szúnyog írtó. Ráadásul tartja is magát, így inkább nem használom, mert zavar ha érzik rajtam. Melírozott a hajam, így kevés a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.