Nina Ricci

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lednek, mandarin

Szívjegyek: gardénia, orchidea

Alapjegyek: fás tónusok, pézsma, szantálfa, vanília

Nina Ricci Premier Jour 10 ml fújós
Ár: 3200 , Eladó: Shelly
Állapot: frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: +foxpost
Nina Ricci Premier Jour fújós eladó
Ár: 1600 Ft/2950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

AvonCica

2021. április 8.

Már megint. Sikerült újra elkövetnem azt a hibát, hogy papíron teszteltem csak. Nagyon tetszett az elejétől a végéig, egy kicsit virágos, méginkább friss gyümölcsös illat, szépen elhalványul T óráról órára.
Na, vettem is 5 ml fújóst belőle. A bőrömön egy merő pézsma, semmi több. Nagyon hamar előjön, és órákon át tart. És ki tudja miért, pedig nem egy büdös vagy bántó összetevő, de rájöttem, hogy mindig émelygek a tiszta pézsma szagától. Volt mintám a Pure Musk for her illatból is (Narciso), mivel a boltban egy kellemesen édes lágy illatnak tűnt. Hadd ne ecseteljem, hogy majdnem kidobtam a taccsot. 😂😂
Pedig nagyon sok parfüm alapját alkotja, amiket imádok, de úgy tűnik, egyszerűen nem bírom elviselni, ha egy határt átlép a mennyisége. Ez van. :( Úgyhogy van egy 5 ml fújósom olcsón, akit érdekel, írjon. ipko.agi@gmail.com

Amúgy a tartóssága eszméletlen, hiába is próbáltam lemosni, ott maradt órákig. Nagyon tetszik az üvege is, úgyhogy így szerintem kap egy hármas alát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Egyszer próbáltam ki régebben, egy könnyed virágos, classic, bájos női illat. Nem rossz, nem imádat. Nem tudom jobban ragozni sajnos. Bennem retro érzéseket kelt. Mindenévszakos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

6vilag

2020. december 16.

Annyi új illat van, melyek némelyike nagyon, mások pedig kevésbé tetszenek. Ezt legalább egy évig teszteltem vásárlás előtt. Minden évszakban tetszett, de tudtam várni, míg lefogy a készletem és csak utána vettem meg.
Hiába a megannyi arzenál a polcokon, nem véletlen az, hogy Neki továbbra is van létjogosultsága közöttük, mert a nagyon jók közé tartozik. Hihetetlenül puha illat, én érzek benne egy kis fémességet is, ami nem tudom, hogy mely összetevője, más parfümnél is éreztem már (Trussardi Delicate Rose), de, én így szeretem.Olyan, mint a reggeli harmat, kis frissességgel, és finom puhasággal megfűszerezve.
Csodás aurát von körém és nem tudom elképzelni, hogy ez bárkinek is bántaná az orrát.
Munka után tornázni mentem és még ekkor is élvezhettem a felszabaduló illatmolekulák játékát, ahogyan körbelengenek. Pedig a használata után sok órával (vagy 10 is talán) volt. Nem frissítettem napközben, nincs is kedvem magammal cipelni az üvegét, de este a férjem mégis megkérdezte, fújtam-e magamra még napközben valamit. Hát nem, de számára még az 1m-es távolságból is intenzív volt az illata.

Imádom a szépséges Nina csodás illatát. Tartós, és a legjobban rá illő jelző a bájos. Nem túl elegáns, nem távolságtartó, pontosan nekem való. Ezt jól eltalálták és időtlen, a szó minden értelmében. Lehet hideg, meleg, este vagy nappal. Jolly Joker

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 16.

DorothySue

2020. szeptember 24.

Édesanyám mutatta meg nekem ezt az illatot. Egyszerűen imádom. Könnyed, nőies, nyáron is jól esik a bőrömnek a hordása.

Páromnak is tetszik az illata, az üvege kevésbé mert az OCD-jét kicsit zavarja, hogy aszimmetrikus :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

keserud

2020. május 28.

Ez az az illat, ami tiszta es nagyon enyhen puderesse valik rajtam. Imadom, nem az az altalanos 😁 finom, nem edes, letisztult, kedves illat, nem sok, masokat sem bant, pont jo, es rajtam nagyon tartos! Jol mondtak tobben, nem az a dögös, inkabb a "megbizhatsz bennem" vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Timi8

2020. március 28.

Oda meg vissza vagyok ettől a diszkrét mandarinos, fás-virágos finomságtòl. Nagyon visszafogodt, nyugalmat árasztò, szerény, a maga egyszerűségèben tökéletes. Rajtam finom kis krém illata van, konkrétan az a megunhatatlan fajta. 4-évszakos darab, el tudom képzelni, hogy vkinek ez a szignatùraillata. Esti zuhanyzás után, alváshoz igazi elmenyugtatò.
Kaphatò ez még? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Kaphatò ez még? 🤔

vanitavv

2019. szeptember 25.

Abszolút kedvenc. Szuper illat, tartós, de nem tolakodó, minden alkalomra, minden évszakban. 2 éve használom, szerintem sosem fogom megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Vvn

2019. március 5.

Finom, nőies, szelíd és tartós illat. Tudni kell viselni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Finom, nőies, szelíd és tartós illat. Tudni kell viselni :D

Lencseee

2018. november 7.

Kedveltem-kedveltem,de be kellett latnom,hogy nem az a vaganycsajos vagy hirtelenfelkapomafejem vonal,amit en szeretek. Ez nekem olyan "josagosanyuka" vagy "tanárnéni" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Vaslady

2018. augusztus 20.

Először is,kérném javitani,mert ez nem orientális-vanilia,hanem virágos illatcsalád,a fragrantica szerint.
A másik pedig,hogy barack nincs benne :-D,viszont a szagosbükköny meg lemaradt :-D.
Ezt is kérném javitani.
Papiron is próbáltam,de ma bőrön is.
Az első benyomás,szinte megegyezik CK Truth illatával,a kezdeti zöld jegy.
Leszáradva pedig,egy virágos-vaniliás illattá változik.
Van benne egy kis szúrós mellékzönge,na ez ugye vagy bejön vagy nem.
Sajnos az én bőrömön nem szép,nem vagyunk kompatibilisek...bizony sajnos.
3 csillagot adok,mert átlag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ezt is kérném javitani.
Papiron is próbáltam,de ma bőrön is.
Az első benyomás,szinte megegyezik CK Truth illatával,a kezdeti zöld jegy.
Leszáradva pedig,egy virágos-vaniliás illattá változik.
Van benne egy kis szúrós mellékzönge,na ez ugye vagy bejön vagy nem.
Sajnos az én bőrömön nem szép,nem vagyunk kompatibilisek...bizony sajnos.
3 csillagot adok,mert átlag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 45350, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)