Nina Ricci

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lednek, mandarin

Szívjegyek: gardénia, orchidea

Alapjegyek: fás tónusok, pézsma, szantálfa, vanília

Ár: 3500 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: Foxi
6vilag

2019. november 17.

Annyi új illat van, melyek némelyike nagyon, mások pedig kevésbé tetszenek. Ezt tesztelem már kb. egy éve és minden évszakban tetszett, de megvártam, míg lefogy a készletem.
Hiába a megannyi arzenál a polcokon, nem véletlen az, hogy Neki továbbra is van létjogosultsága közöttük, mert a nagyon jók közé tartozik. Hihetetlenül puha illat, én érzek benne egy kis fémességet (ami nem tudom, hogy micsoda), de esküszöm, minden összetevőjét imádom.Kell. Megrendeltem!
Csodás aurát von körém és senkinek sem bántja az orrát. Munka után tornázni mentem és még ekkor is élvezhettem a felszabaduló illatmolekulák játékát, ahogyan körbelengenek. Pedig a használat után sok órával (vagy 10 is talán) volt. Nem frissítettem napközben, nincs kedvem magammal cipelni az üveget.
Imádom a szépséges Nina csodás illatát. De az igazsághoz az is hozzátartozik, nem bánnám ha kicsit intenzívebb lenne, így reggel többet kell fújkálnom belőle, mint általában szoktam más parfümökből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Abszolút kedvenc. Szuper illat, tartós, de nem tolakodó, minden alkalomra, minden évszakban. 2 éve használom, szerintem sosem fogom megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Vvn

2019. március 5.

Finom, nőies, szelíd és tartós illat. Tudni kell viselni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Finom, nőies, szelíd és tartós illat. Tudni kell viselni :D

Lencseee

2018. november 7.

Kedveltem-kedveltem,de be kellett latnom,hogy nem az a vaganycsajos vagy hirtelenfelkapomafejem vonal,amit en szeretek. Ez nekem olyan "josagosanyuka" vagy "tanárnéni" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Vaslady

2018. augusztus 20.

Először is,kérném javitani,mert ez nem orientális-vanilia,hanem virágos illatcsalád,a fragrantica szerint.
A másik pedig,hogy barack nincs benne :-D,viszont a szagosbükköny meg lemaradt :-D.
Ezt is kérném javitani.
Papiron is próbáltam,de ma bőrön is.
Az első benyomás,szinte megegyezik CK Truth illatával,a kezdeti zöld jegy.
Leszáradva pedig,egy virágos-vaniliás illattá változik.
Van benne egy kis szúrós mellékzönge,na ez ugye vagy bejön vagy nem.
Sajnos az én bőrömön nem szép,nem vagyunk kompatibilisek...bizony sajnos.
3 csillagot adok,mert átlag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ezt is kérném javitani.
Papiron is próbáltam,de ma bőrön is.
Az első benyomás,szinte megegyezik CK Truth illatával,a kezdeti zöld jegy.
Leszáradva pedig,egy virágos-vaniliás illattá változik.
Van benne egy kis szúrós mellékzönge,na ez ugye vagy bejön vagy nem.
Sajnos az én bőrömön nem szép,nem vagyunk kompatibilisek...bizony sajnos.
3 csillagot adok,mert átlag.

Piscinke

2018. március 2.

Az Avon után a Nina Ricci parfümök voltak kb. az elsők, amik után a húszas éveim elején érdeklődni kezdtem. Egyik kolléganőmnek volt nagyon jó illata, és megkérdeztem, mit használ. Csak annyira emlékeztem később a válaszából, hogy Nina Ricci, de ahogy szaglásztam parfümériában, szerintem ez volt az, a Premier Jour. Elhatároztam, hogy meglepem magam én is egy Nina Ricci-vel, de végül akkor nem ezt vettem, hanem egy 15 ml-es Love in Paris lett a befutó.
Már rég nem éreztem ezt az illatot, ezért amikor megláttam itt az eladók közt egy kis mintát, lecsaptam rá. Hát, rájöttem, hogy még mindig nagyon tetszik! Azt hittem, azért tűnt akkoriban annyira extrának, mert nem volt még összehasonlítási alapom, de tévedtem, ez még mindig nagyon extra, és nagyon egyedi! Egyszerre bájos és elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Flami

2017. december 9.

Két napja ezzel az illattal álmodtam. (Ez ám a parfümmánia, még álmomban is kísért..:))
Valamikor a 2000-es évek elején találkoztam vele először és utoljára, emlékszem, a Skála Metró áruház földszintjén volt parfüméria, ott mindig megszagoltam. Nagyon tetszett, de sose volt rá pénzem.
Aztán valahogy elfelejtettem, telt-múlt az idő, jöttek más kedvencek.
És most nem tudom, hogy hogyan, felbukkant a fejemben éjszaka, hogy mennyire finom volt.
Tegnap felkeltem és útra keltem, hogy megszimatoljam és csodák, csodája: nem most akciózza egy drogéria??? :)))))
Hát teljesen olyan, mint amire emlékeztem, az egyik legnőiesebb, légiesebb, csodafinom illat, ahh.
Nem tudnám lebontani alkotóelemeire, minden szakasza tetszik, de szerintem nem is változik sokat az idő múlásával.
Sajnos, a tartóssága hagy kívánnivalót és lehet, ha most ismerkedtem volna meg vele, legyintenék egyet, hogy nem kell,
viszont így, hogy a fiatalságomat juttatja eszembe...igenis, kell!!!
Ha valaki nem ismeri és szereti a szolidabb, szelídebb, bájos illatokat, próbálja ki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

Aztán valahogy elfelejtettem, telt-múlt az idő, jöttek más kedvencek.
viszont így, hogy a fiatalságomat juttatja eszembe...igenis, kell!!!

angelina69

2017. szeptember 30.

2017.09.30. Jó sokáig hevert a fiókban a többi minta között, mire végre szerető gazdára lelt. Barátnőmmel beszélgettünk parfümökről, és ő megemlítette, hogy könnyed virágos illatokat kedveli. Így hát pár mintával megtoldva ezt is megkapta. Láss csodát, rajta szépen működik. Örült is neki nagyon. Mellesleg én is, hogy valakinek bejött, és nem végzi illatosítóként. Sajnos a tartóssága nála sem az igazi. Azért egy csillagot javítok felfelé...

Nagy örömmel vettem a kezembe kis 5 ml mintámat valamikor az ősszel. Azóta többször is próbálgattam, és bár tudom, ez tavaszi illat lenne, szobahőmérsékleten illene megmutatnia magát. Az első kb. 20-30 perccel nem is volt gond. Valóban egy friss, virágos indítás, a tavaszi virágok lehelete. De utána..., tudom, hogy ahány bőrtípus+egyéb tényezők, annyiféle lehet a reakció. Szóval mi lett belőle? Egy éles, aldehides borzalom. Szerencsére megbújt, nem harsánykodott, de zavaró volt. Mivel nem váltott ki sem hányingert, sem fejfájást, így kivártam a leszáradását. Leginkább egy olvadt műanyagra emlékeztető szagot éreztem. Hát, bizony Ricci ide vagy oda... marad a boltban. Pedig még az összetevők miatt is gondoltam, hogy jaj, ez majd nagyon finom lesz. Nem lett, de ez ne vegye el mások kedvét. Csak próbálgassatok! Ha lehet, akkor többször is. Néha engem is elragadott a hév, és illatolás nélkül, csak összetevőkre hagyatkozva vettem valamit... nos, olykor valami borzalmat. Utána már nagyon nehéz megszabadulni a nem kívánt illattól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Pampilla

2017. szeptember 30.

Nem írtam volna még róla? Csodálom. Most kb 2 éve használom,elötte a megjelenése környékén találkoztam vele úgy 2000 környékén,remélem jól emlékszem. Mindenesetre a régi szép emlékek hatására rendeltem meg,és olyan nagyon nem is emlékeztem már pontosan az illatára. De úgy látszik megértem,megkorosodtam hozzá,mert nagyon jól esik a kis decenssége....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Szamocka

2017. augusztus 15.

Jaj de csodálatos illat Ő! Egy visszafogott, mosolygós, életvidám, bájos, kicsit huncut, fiatal lány jut róla eszembe. Az orientális-vanília kategóriával szerintem igen mellényúltak. Van benne némi vanília, de rajtam egyáltalán nem az dominál. Nem is virágos, nem is gyümölcsös, nem is vaníliás, tökéletesen egybeolvadnak az összetevői. Csodás kis alkotás! Viszont lehetne tartósabb is :( Ettől függetlenül nagy kiszerelésben is meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 45350, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol